Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Újra "menőnek" számít a rock? *-*

Újra "menőnek" számít a rock? *-*

Figyelt kérdés
csak hallottam innen-onnan a gyakorin, hogy "divatrockerek így, meg úgy". maga a kinézet jött divatba vagy a zene is? (minket még nem igazán ért el ez a hullám, ha igaz :D). Gondolkodtam is, hogy az Öltözködés kategóriába írjam ki, vagy ide, de aztán itt kötöttem ki. létezhet az, hogy valaki úgy vesz fel egy AC/DC vagy rolling stones-os pólót, hogy nem is ismeri/hallgatja az adott zenekart, és csak azért hordja, mert az "menő", vagy maga a rock, mint zene terjedt el újra?

2014. szept. 27. 22:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy divatba jönne. Önszántából senki sem hallgat rockot azért, mert az a divat, csak azért mert azt szereti! A rock az nem "teknó" amit divatból hallgat az ember...

Különben, ha az AC/DC kiöregedett a rajongóival együtt, köztük velem (16), akkor az a lemez- és jegyeladási statisztikákon is nyomot fog hagyni a decemberi új albumon, ami nem hiszem hogy bekövetkezik, én legalábbis kíváncsi leszek, honnan fog előjönni az a több tízmillió kiöregedett rajongó ;)

2014. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a rock zenét és nincs egyetlen bandás / rockos cuccom sincs és még csak feketében vagy hasonló "rocker" cuccban sem járok. És ismerek nem egy olyan csajt akinek a rock az az 5sos-ből és hasonlókból áll mégis RS-os logókat szegecses bakancsban járnak...Szerintem azt se tudják miknek logóját hordják. Persze nem azt mondom hogy aki ilyesmi ruhákat hord az kizárólag divatrocker lehet, hanem hogy az öltözködés határozza meg legkevésbé az emberek zenei ízlését. Egyébként meg az hogy "rock" rengeteg stílust magába foglal (poprock, hard rock...stb) és én kb hányok jó pár poprock bandától a hard rockot viszont imádom...
2014. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző voltam,,

egyébként hallgatni is szoktak divatból rockot vagy csak úgy tesznek mintha hallgatnának mert rock idézeteket nagyon "menő" a profil képekhez írni....-.-

2014. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
erről az idézetes cuccról még eddig nem is tudtam :D
2014. nov. 26. 19:02
 15/15 anonim ***** válasza:
2016-ot írunk. Az amúgy nálunk konkrétan semennyi rockerrel megáldott iskolánkban (jó 1-2 mindig szállingózott, köztük én is, csak nem voltak bandás cuccaim) arra lettem figyelmes, hogy teli van az iskola rockernek öltözött kislányokkal...hogy miért arról fogalmam sincs, de szerintem marhára nem tudják mi az a rock/metal zene :D. Egyébként szinte már kicsit undorodom magamtól, hogy pont most szereztem be bandás pólókat én is, bár annak nem ez volt az oka, úgy kezdődött, hogy kaptam egyet és onnantól "gyűjtöm". Általában ilyen tömegrockbandás ruhákban flangálnak ilyen a BVB, Tankcsapda, Suicide Silence...ez a 3 a leggyakoribb, az első nekem is van...de hát na olcsó volt, ismerem is, sokat is hallgattam.... :D
2016. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!