Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok, lesz még Rise...

Mit gondoltok, lesz még Rise Against koncert Magyarországon?

Figyelt kérdés
Úgy tudom már voltak háromszor (azt hiszem kétszer a Szigeten, egyszer meg a PeCsában), szerintetek mekkora az esély arra, hogy jönnek még?

2014. szept. 27. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom..de remélem minél előbb és ha lehet akkor ide a kertembe jöjjenek mert én ki nem engedem Tim-et :D
2014. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na, majd akkor elmegyek hozzád, és elrabolom, nehogy már csak a tiéd legyen! :D
2014. szept. 29. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:

ü-üm..az enyém még ha melegnek is néz :)

Én attól még a lábán lógnék és autogramért könyörögnék xD

2014. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na, épp ezért lesz az enyém, legalább nem néz melegnek :D De nem bánom, egy autogramot írhat neked, utána viszont újra az enyém lesz. :D
2014. szept. 29. 21:57
 5/8 anonim válasza:
51%
MA TALÁLTÁK MEG A BORÍTÉKBAN A RISE AGAINST NEVÉT. EMBEREK. JÖN A VOLTRA!!!!!!!!!!!!!!
2014. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ÚRISTEN PONT MOST LÁTTAM ÉN IS, EZT KÉREM KARÁCSONYRA  3 ÉVE ERRE VÁROK :D
2014. nov. 30. 18:26
 7/8 anonim válasza:
UTOLSÓ VÁLASZOLÓ VAGYOK NEKEM MEG SZÜLINAPOM UTÁN KÖZVETLEN LESZ A VOLT ÉS AZT NEM BÍROK VÁRNI FÉL ÉVET.
2014. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
MÁZLISTA VAGY, ÉN MEG SPÓROLOK A JEGYRE. NEM TUDOK ADDIG VÁRNI, MÁR MOST A SETLISTTEN GONDOLKODOK
2014. dec. 17. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!