Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék elkezdeni rap-elni!...

Szeretnék elkezdeni rap-elni! Hogyan kezdjem el? Szöveget hogy irjak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogsz egy tollat, és leírod, vagy ha már modernek vagyunk, akkor gépbe írod.

Ehhez kellet külön kérdés?

És elénekled, ez kezdésnek nem rossz.

Ha meg nem tudod hogy kell szöveget írni, akkor minek akarsz szöveget írni?

2010. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de tudom...csak nem tudom miröl irjak:S

amúgy köszi a választ:)

és alapot/ütemet hogy csináljak a zenének?

2010. jan. 21. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Írsz egy szöveget, teljesen mind1 miről, teljesen mind1 hogyan, rímelnie se kell, költői képeket kerüld.

Fogsz egy mikrofont, megkéred egy ismerősöd hogy dudorogjon tapsoljon a háttérben, te pedig monoton hangon elmondod a szöveget. Hülyére tudod magad ezzel keresni.

2010. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem a pénz fontos...csak az hogy végre elérjem célomat:D

nagyon szeretnék ezzel foglalkozni:D

2010. jan. 21. 18:34
 5/8 Thurston ***** válasza:
De minek akarsz ezzel foglalkozni, amikor nincs is miről írnod? Ennek baromira nincs értelme.
2010. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thurston ***** válasza:
Amúgy alap készítéséhez használsz Ableton Live-ot, vagy FL Studio-t. Ha komolyan akarod csinálni, akkor ilyemsikhez úgyis értened kell.
2010. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na ez a gáz, hogy úgy akarsz művészettel foglalkozni, hogy igazából nincs is mit kiadnod magadból.


Az FL Studioval meg a különböző szintetizátorokkal meg tényleg kezdj barátkozni, ha ilyen tényleg ez a műfaj vonz. Mocskosul bonyolult lezs elsőre, azt elhiheted. Sőt, másodjára is. Ez végülis olyan, mitnha megtanulnál játszani egy hangszeren. Hosszú évekbe telik a tökéletes kiismerése.

2010. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is ezzel bajlódom hogy miről írjak,mrt már írtam úgy hatot(tudom hogy kesvés)és most már nem nagyon tudom miről írjak!!
2011. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!