Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudok VIP jegyet venni...

Hol tudok VIP jegyet venni Katy Perry Bécsi koncertjére?

Figyelt kérdés
Sok magyar oldalt láttam ahol árulják a jegyeket, de mindenhol más az ára, és nem tudom hogy hol vegyem meg. Esetleg kell attól tartanom h valamelyik oldal hamis, nem eredeti jegyet árul ami nem érvényes ? Volt közületek olyan aki már járt külföldön koncerten és Magyarországon vette meg a jegyet rá és jó volt ? Hol tudnék 100%-osan érvényes VIP jegyet venni Magyarországon ?

2014. szept. 29. 21:32
 1/8 anonim válasza:
VIP jegy alatt a reflection section-re gondolsz vagy meet&greet jegyre? Mert a reflection-be a jegyek az árusítástól számított kb 1 napon belül elkeltek :/ már csak egy külföldi oldalon lehet venni a reflectionba jegyet, de azt nem ajánlom neked. Ez ilyen jegyüzéres oldal, én ott vettem meg Katy bécsi koncertjére az álló jegyemet, és buktam kb 10 ezer ft-ot. megvehettem volna sokkal olcsóbban is, csak félem hogy elkel az összes jegy és ez ilyen rapid megoldás volt. Ha mindenképpen VIP jegyet szeretnél, szerintem várj februárig és akkor már nagyon sok eladó jegy lesz neten és nagy esély van rá, hogy találsz jegyet magadnak :) Ha viszont beéred sima álló vagy ülő jeggyel is, akkor ez az oldal 100%-ig megbízható [link] :)
2014. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
[link] még ezt tudom ajánlani és itt vannak még ülő és álló VIP jegyek is
2014. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi h válaszoltál. Meet&Greet jegyet akarok venni, és azt hittem h azt egy VIP csomag tartalmazza. De már tudom h külön árulnak. Nagyon sok helyen érdeklődtem és kerestem de én nem találtam sehol meet&greet jegyet, valószínűleg nem árulnak a koncerthez. És gondolom más VIP jeggyel nem lehet találkozni az énekesnővel.
2014. nov. 2. 00:08
 4/8 anonim válasza:
Azt én sem tudom hol lehet beszerezni. Én sem találkoztam még meet&greet jeggyel. Lehet, hogy csak nagyon kevés db-ot árusítanak belőle, amit már az elején elkapkodnak. Azt viszont tudom, hogy különböző nyereményjátékokon lehet nyerni meet&greet jegyet. Érdemes utána nézni :)
2014. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utánanéztem már szinte mindenhol, de szerintem Katy-nek ezen a turnéján egy koncertjére se árulnak meet&greet-et. Megnéztem az előző koncertjeit ebből a turnéből, megnéztem neten azokat amik majd lesznek jővőre, de sehol semmi. Pl februárba lesz Budapesten Slipknot koncert, és szinte mindenhol lehet kapni meet&greet-et rá, szóval szerintem fennt lenne a jegyáruházak oldalán ha árulnának meet&greet-et. De Katy hivatalos oldalán a koncertekre rámegyek akkor bejön egy oldal, ahol levan írva az összes jegy, VIP csomag tartalma ami az összes koncertre szól, és nincs köztük meet&greet. Ez elötti turnéján lévő koncertekre lehetet kapni meet&greet-et. Szóval marad a sima jegy. Hátha lesz még egy turnéja ezután. Valamikor 1-2 év múlva, és remélem arra fognak árulni meet&greet-et. Így csak reménykedek hogy a koncert elött/után a stadionnál összefutok vele.
2014. nov. 2. 16:34
 6/8 anonim válasza:
Én az egyik barátnőmmel megyek, aki talán többet tudna hozzátenni ehhez a kérdéshez. Tegnap nyitottam Facebookon egy csoportot "Katy Perry koncert - Bécs (2015.02.26.)" címen fut, ha van kedved csatlakozz és ott tudunk erről beszélni. Még csak 2-en vagyunk a csoportba, de várjuk az embereket, akik itthonról mennek a koncertre
2014. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A PWT-n most csak 3 koncert volt asszem amin lehetett Katy-vel találkozni, de csak azért, mert film készül eről a turnéról is. És a VIP jegyek tényleg 1.nap elfogytak már... meg amúgy is 300 euro körül voltak.
2015. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt olvastam. Ha jól tudom akkor az egyik ilyen koncert Syndeyben volt. Akkor már csak reménykedek h szimplán összefutok vele a stadionban. Bár nem tudom h erre mennyi az esély.
2015. febr. 14. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!