Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Michael Jackson rajongók!...

Michael Jackson rajongók! Vélemény?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Ex4y_PvJrXQ&list=UU9OU3vOi7_..


Csinálgattam egy ilyet. Véleményt kérnék róla :)



2014. szept. 30. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezmiez? :D

Senkit nem fog érdekelni, mert aki a klipet akarja megnézni, az megnézi azt, akinek meg a zene kell, az pedig rákattint az első szöveges videóra, amiből amúgyis ötszáz van feltéve. Semmi baj nincs a videóddal, csak lényegében értelmetlen, és fölösleges is.

Amúgy ha programot próbálgatsz vele, vagy saját szórakozásodra csinálod, akkor csak így tovább, én is szoktam szerkesztgetni mindenfélét, ha unatkozom :)

2014. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké lehet nem jött le a kérdésből, hogy mit is akarok. Szóval nem a videó a lényeg hogy mi a kép alatta és nem is videó vágó programot próbálgatok. Csináltam egy "saját" verziót MJ Thriller-éből. A zenét igazából csak magamnak csináltam de gondoltam megkérdezek néhány más rajongót, hogy nekik mi a véleményük róla. :)
2014. szept. 30. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy baj vele:Michael mintha saját magát bámulná, és olyan,mintha nem lett volna szerény. Egyébként engem megmosolyogtatott. :) Csak mosolyogtam, de nem tudtam úgy igazán mire vélni, meg mit kezdeni vele:D
2014. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint a videó képi anyaga volt az amivel nem tudtál mit kezdeni? Mert a képi anyag teljesen irreleváns. Csak a hang az ami számít. Az hogy ezt a képet választottam csak egy szerencsétlen véletlen de a kérdésem szempontjából lényegtelen is mi a képi anyag.
2014. okt. 2. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ahhhh imadom ahogy eszi azt a popcornt olyan szexi :D egesznap tudnam nezni. imadommmmm
2015. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, egyetértek! :) ♥
2016. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is!
2016. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!