Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Lehet valahol...

Gitárosok! Lehet valahol kapni ezt a fajta gitárt?

Figyelt kérdés

Blues rockot játszok, és nagyon tetszik ennek a gitárnak a hangzása, a külleme, minden, és szeretnék többet tudni róla, esetleg venni egyet, de semmi konkrétumot nem találok róla. Aki tud, segítsen!

http://www.youtube.com/watch?v=5LhB38yfmE0



2014. okt. 3. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy ismeretlen svéd gitár, Odin Metal Wolf-600 prototípus, szerintem egyedileg készült, amúgy egy Gibson Les Paul másolat. A fickó, akinek a honlapján van, imádja a Les Paul másolat gitárokat.

Illetve ha egész pontosak akarunk lenni, formailag az ESP Eclipse szériához még inkább hasonlít (ami meg a Les Paul kicsit megvariálva), egy Zakk Wylde bullseye festéssel. Minek akarsz pont ilyet?

A hangzás meg felerészben az erősítő érdeme.

És mi az, hogy semmi konkrétumot nem találsz? Ott a link a Youtube videóban, amit felraktál...

2014. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,a linkre én is rámentem, csak máshol nem találtam sehol. Akkor beigazolódott, hogy esélyem sincs egy ilyenre. Tetszik ,ahogy szól,meg szerintem rohadt jól néz ki. Mindegy, akkor ennyi...:(
2014. okt. 3. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, hogy sasoltam most..., ha hiszitek, ha nem, a bátyám játszik a felvételen, profi gitáros és szerződése van az Odin gitárral, Göteborgba él már 9 éve. Fantasztikus gitár, tényleg egyenlőre csak prototípus, de simán a Hagström nyomdokaiba léphet, és reggelire megeszi az ephifonokat. Ne csüggedj, hamarosan lesz Odin gitár a piacon!:)
2014. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez jól hangzik, csak kérdés mennyi lesz az ára.

Egyébként meglepődnék, ha tényleg lenne a hazai piacon megfelelő értékesítési csatornája, mivel egyrészt egy ismeretlen nevet bevezetni nem egy gyors folyamat és sok erőforrást igényel, másrészt a magyar piac nagyon gyenge és nem túl fizetőképes.

Még a Hagstrom se igazán tudta itt megvetni a lábat, a magyar hangszer nagykeresek meg pontosan olyan gagyik, mint általában sok más dolog.


Jó példa rá a hivatalos nagyker honlapja, nulla információval... :(

[link]

2014. okt. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy ez:

[link]

2014. okt. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!