Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Szeretnék elkezdeni...

Gitárosok! Szeretnék elkezdeni gitározni, teljesen kezdő vagyok. Milyen fajta gitárt kellene beszereznem, és az körülbelül mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Illetve még annyi lenne, hogy lehet valahol használt gitárt vásárolni, mert nekem az is megfelelne ha jó állapotban van?
2009. jún. 21. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem klasszikus gitárt kellene venned. Lehet kapni 20000 fornittól egész jókat. És ha mégsem akarod folytatni, akkor nem dobtál ki olyan sok pénzt. De árban a határ a csillagos ég is lehet... Használt gitárt... Írd be a keresőbe. De újságokban is szoktak hirdetni. De klubokban meg zenész körökben mindig van valaki, aki el akarja adni a hangszerét.
2009. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod,mindenképpen érdeklődni fogok..
2009. jún. 22. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám, hogy mindenáron klasszikus vagy akusztikus gitárral kell kezdened. Ez teljesen attól függ, hogy milyen a zenei ízlésed. Ugyanúgy el lehet kezdeni elektromos gitáron is, de itt érdemes kicsit többet rászánni, 60-100ezer Forint körüli összegben érdemes gondolkozni, és nem sz*rt venni, amivel később csak a gond van :)
2009. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!