Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Abba, Hsm szöveg kiejtése?

Abba, Hsm szöveg kiejtése?

Figyelt kérdés

Lesz egy fellépésünk holnap és szöveg kiejtést nem igazán tudok.Nem éneklek szólót csak hátul a táncolók között és németes vagyok :$ Ha valaki megtenné hogy KIEJTÉS szerint leírja nekem a két szám szövegét akkor megköszönném. Szövegek:

HSM:


High School Musical, Who Says We Have To Let It Go? It's The Best One We've Ever Known, Step Into The Future! We'll Hold Onto, High School Musical, Lets Celebrate Where We Come From, With Friends Who've been There All Along, Just Like, Our High School, High School Musical!


Abba:

Mamma mia, here I go again

My my, how can I resist you?

Mamma mia, does it show again?

My my, just how much I've missed you

Yes, I've been brokenhearted

Blue since the day we parted

Why, why did I ever let you go?

Mamma mia, now I really know,

My my, I could never let you go.


U.i.:Ne kérjétek hogy hallgassam meg mert tökre nem értek semmit normálisan =/


2010. jan. 22. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
én is németes vagyok, szóval nem tudom, de szerintem csináld úgy, hogy hallgatod a zenét, és közben nézed a szöveget, úgy talán ki tudod venni, hogy miket mond. nekem ez be szokott válni.
2010. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mamma mia:


mamma mija, hir áj gó ögen

máj, máj, hau ken áj riziszt ju

mama mija, dáz it só ögen

máj máj dzsászt hau mács áj misszd ju

jesz ájv bín brókenhárted

blú szinsz dö déj ví páreed

váj váj did áj evör let ju gó

mamma mia nau áj rili nó

máj máj áj kud nevör let ju gó

2010. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hsm

Háj szkúl mjuzikel, Hu széjz ví hev tu let it gó ? Icc dö beszt van vi hev evör nó, sztep intu dö fjúcsör! víll hold ontu, háj szkúl mjuzikel, lecc szelebrét ver ví kám from vit frendsz Hu hev bín der oll ölong dzsászt lájk, áör háj szkúl, háj szkúl mjuzikel

2010. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!