Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Videot szeretnék csinálni a...

Videot szeretnék csinálni a legjobb barátnőmnek, vagyis inkább ilyen hogy képek, szöveg és alatta zene. Irnátok olyan zenét ami passzolna egy ilyen videoba?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyet az egyik volt osztálytársam is csinált ballagásra a sulis fotóinkból. Ő az Evanescence-től a My Immortal-t használta aláfestőzenének.

Szerintem nagyon szép szám. :)

2011. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ismerem a számot, elég szomorú, egy olyan osztályoshoz passzol is, amikor ott valaminek vége, viszont ehhez nekem vmi vidám, egyszerü szép kis zene kéne :))
2011. szept. 30. 16:47
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és amúgy köszi, h irtál :)
2011. szept. 30. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Írj a képekről valamitmeg,hogy kb milyen zene kell?

Én is csináltam már ilyet és álltalába az együtt hallgatott dalokból válogattam,vagy az akkori időpontban legtöbbet hallgatottat.

2011. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak egy dalt szeretnék, ami kerek egésszé tenni a kis videómat:) hát már ovis korunk ota vagyunk legjobb barátnők, a képek meg sok ölelős puszilós, régebbiek és ujabbak, tehát tényleg van mindenféle a mi kis életünkből, zene meg hát van sok kedvenc, de a legtöbb müfajilag nem illenne a videóba, vmi olyan kéne ami csajos, vidám, de mégse nyálas..:))
2011. szept. 30. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Ninel Conde - El bombon asesino

Bezu - Alo baba

Chipz - Wakiki beach

Hát lehet hülyeség,de én klippbe néztem most ezeket,de gondolom,neked csak a zene kell natur,nehéz így tippet adni.

2011. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2011. szept. 30. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!