Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Road jobb mint...

Szerintetek a Road jobb mint a Tankcsapda?

Figyelt kérdés
ha igen miert ha nem miert-amugy nekem egyforman bejon bar a Roadnak sokkal de sokkal kidolgozottabbak a szamaik de a Tankcsapda meg melyen utott...igazabol a Road-ot tobbet halgatom !!!

2014. okt. 7. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ízlésről és vallásról nem érdemes vitatkozni, mert veszekedés lesz belőle.
2014. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Definiáld azt, hogy jobb. Miben jobb? :D Esetleg más.

Road számjai kidolgozottabbak. Ez egy szubjektív vélemény, nekem Tankcsapda jobban bejön.

Ezért nem lehet összehasonlítani a kettőt.. Mert nincs olyan, hogy jobb.

2014. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ízlésről tényleg nem lehet vitatkozni, másrészt pedig attól függ.


Mert szerintem a mostani Road jobb, mint a mostani Tankcsapda, mert őszintébbek, lelkesebbek a színpadon, és sokszor jobb dalokat is írnak, mint az utóbbi pár Tankcsapda lemez számai.


Ha viszont a teljes életművet nézzük, a Road nem hiszem, hogy egy Ember tervez vagy Legjobb méreg szintű lemezt valaha is le fog tenni az asztalra, ami a magyar rockzenének ennyire meghatározó albuma volna. Ezek a lemezek annak idején tényleg egy egész generációra (sőt, azóta már több generációra) voltak hatással, hatalmas, azóta is emlékezetes dalokkal. Nem hiszem, hogy mondjuk 20 év múlva bármelyik Road lemezre is így emlékeznénk vissza. Jelentőségét tekintve így nem egy kategória a két zenekar, a TCS javára.

2014. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gordonid válasza:
100%
Bocs, de szen'tem nem. Ízlések és pofonok: tény, hogy a tankok rockosabbak, bár minkettő a rock and roll műfaj, kinek a pap,kinek a papné!
2014. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!!! Persze ha neked jobban tetszik, ízlések és pofonok, de részemről a Tankcsapda mindent visz, és mindennél jobb, és szerintem a road olyan nyálas picit, meg nem kicsit depresszív
2014. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!