Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedves 14-20 év közöttiek! Ha...

Kedves 14-20 év közöttiek! Ha zenei ízlésetek eltér a korosztályotok átlagáétól, éreztétek-e úgy, hogy rejtegetnetek kéne azt? Ha igen, hogyan érintett ez lelkileg benneteket? Életkort, nemet, zenei stílust/előadót írjatok ki lécci!

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a rock zene mennyire tér el az átlagtól, de az én környezetemben eléggé. Meghallgatok mindent, aminek köze van a rockhoz Kispáltól egészen a Tancsapdáig. Ezeken kívül néha hallgatok komoly zenét és undeground Hip-Hopot is. Pont ezek azok a zenei műfajok, amiket kortársaim nem nagyon kedvelnek, és ezért néha kicsit lehangolt vagyok, mert nem tudok ilyenekről másokkal beszélni. Nem szoktam rejtegetni az ízlésemet, bár néha furcsán néznek rám, amikor azt mondom, hogy Kornt hallgatok. Senki nem nézné ki belőlem, mert alapból nyugodt személyiség vagyok, nem szoktam tombolni vagy lázadni. Még soha nem törtem le amiatt, mert valaki piszkálta a zenei ízlésemet, pedig már sokszor megtörtént. De hát mindenkinek más tetszik. :)

15/l

2014. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én electro stílusú zenét hallgtok, de nem érzem úgy, hogy rejtegetnem kéne. Pl. az osztályunkban minden osztáltársam más zenét hallgat, vagy a legjobb barátom is rock zenét hallg. Nem cikizzük a másikat, elvégre mindenkinek más jön be. És ha hangosan is hallgatja a zenét akkor meg eltűrjük és próbáljuk kerülni a konfliktust. 15/F
2014. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszolóknak! Várom a további véleményeket!
2014. okt. 10. 10:11
 4/8 unatkozom2 ***** válasza:
Felesleges rejtegetni a sajátos dolgokat . Nem kell mindig beállni a sorba , es azt szeretni ami meno . Igy legalább fel néznek rad . Es Ezt lehet hogy nem mutatják ki , sőt lehet hogy leszoljak a stílusod de legbelül fel néznek rad . :)
2015. márc. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

engem nem érdekel különösebben.

Ezeket imádom:

-Red Hot Chili Peppers

-Three Days Grace

-Linkin Park

-The Neighbourhood

-Ramones

-Korn

-Lorde

-AC/DC

-Arctic Monkeys

-Fall Out Boy

2016. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

előző;

-Less Than Jake

-Nirvana

-Breaking Benjamin

-Papa Roach

-Imagine Dragons

-Rolling Stones

-Oasis

-Paramore

-Punnany Massif

-Killers

-Stiff Dylans

-Green Day

engem csak az érint rosszul, ha a libák évfolyamból együtt éneklik Rihanna-t meg a One Direcion-t, visítva;

14/Kincső

2016. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok!^^

Sajnos a környezetem nem hallgat jó zenét, de én ettől függetlenül nem szégyellem a zenei ízlésem.

-Green Day

-Pretty Reckless

-Papa Roach

-In this moment

-Sleeping with sirens

-Marilyn Manson

-Beatles

-Linkin Park

-Nirvana


És a többi és a többi :D


14/l Flóra.

2017. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Metált és hasonló zenéket hallgatok, de soha nem éreztem még így. A barátom szerint pl hallgathatatlan sok zeném, de így szeret :D

20/L

2019. jan. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!