Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tetszett nektek a...

Miért tetszett nektek a Marley meg én? Lelkileg, hogy érintett titeket, befolyásolt valamiben? Másoknak miért ajánlnátok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem tetszett.

Azt mondták, tök jó vígjáték, és a trailer alapján is jónak ígérkezett. Hát kb annyi poén volt az egészben, amennyit a trailerbe belesűrítettek. És a vége...azért erre illett volna felkészíteni a nézőt, ha tudjuk hogy ez lesz, tuti hogy nagyon sokan meg sem néztük volna a filmet, nem mindenki bírja az ilyesmit. Meg egyébként is, minden műfajhoz kell a megfelelő hangulat. Ha az embernek vígjátékhoz van hangulata, és annak is van feltüntetve a film, akkor nagyon nem korrekt egy olyan drámát csinálni, aminek az utolsó fél óráját mindenki végigbőgi, plusz napokra/hetekre rányomja a bélyegét az ember lelkére. Én biztos hogy nem ajánlanám senkinek.

2013. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Beültem a moziba amikor adták, egész jó volt, erre a vége... Ha ezt tudtam volna nem nézem meg. Konkrétan sírtam ezen a "vígjátékon".
2013. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!