Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Janicsák Veca mikor fogja fel...

Janicsák Veca mikor fogja fel végre, hogy nincs szükség arra az okádékra, amit csinál?

Figyelt kérdés
A hangját szeretem és szerintem az egyik legszebb hangú énekesnő Magyarországon, ráadásul tisztán is énekel..DE. Mikor fogja fel végre, hogy nincs igény arra a f*sra, amit művel "zene" címszó alatt? Az új slágere is a Könnyek az esőben is dög unalmas. És emiatt nem is kérik fel sehova, ami érne is valamit pl. tavaly Radics Gigi-Oroszlán Szonja-Wolf Kati: A szív dala vagy most Gigi-Bereczki-Király testvéreknek az Álmodd meg a csodát c. dala a Játékkészítő c. darabhoz... Nem tűnik fel Vecának, hogy az ócska dalai miatt meg a slampos megjelenése miatt (szeptember 28-án a Városligetben a szív napján valami minősíthetetlen kinézettel jelent meg...) csak nulla, retkes kis falunapokra hívják meg?

2014. okt. 7. 16:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amit az X-faktor óta művel, annál még azzal is többet érne, ha elmenne a sóbányába dolgozni!
2014. okt. 7. 16:27
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy Janicsák Vecához így viszonyulsz, tulajdonképpen magánügy. De ugyanakkor áruld már el, mitől retkes egy falunap? Te hol élsz, és mennyi idős vagy, hogy így vélekedsz?
2014. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát azért a falunapokra nem a nagy sztárokat szokták meghívni, hanem aki a legkevesebb pénzért elvállalja. Ez pedig nem az én hozzáállásom... mint mondtam a hangját kifejezetten szeretem és tehetségesnek tartom őt, de a dalai botrányosak. Semmilyenek. Nem véletlen, hogy sehol se hallani őket kb. Kivéve ezt az utolsó unalmas sz/rt.
2014. okt. 7. 16:39
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem éneklik a dalait a tehetségkutatókban soha, nem hívják meg műsorokba (TV2-be is max évente 1x, RTL-ről már le is tiltották), nem hívják meg a Nagy Duettbe, sem a Sztárban sztárba. Utóbbi műsorban senki sem kapja Vecát feladatnak. És még lehetne sorolni..
2014. okt. 7. 16:43
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja igen. Zsűrinek sem hívják se X-Faktorba, se Rising Starba, se anno a Voice-ba.
2014. okt. 7. 16:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ez neked miért olyan felháborító, és azt sem, hogy miért nem tudod kifejezni magad csúnya szavak nélkül...
2014. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és hogy mikor fogja fel? Talán kérdezd meg tőle!
2014. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ért valami károsodás azért, mert nem szerepel annyit, mint más "celeb", akkor jogorvoslattal élhetsz. Egyéb esetben nem mindegy?
2014. okt. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

jelentem, megkérdeztem tőle, és nem tudta ő maga sem.

azonban vicces olvasni szexuálisan frusztrált kiskamaszra jellemző soraidat, miután világosan látszik, hogy számodra a zene Radics Giginél és Király Viktornál kezdődik. puff neki, szar amit Veca csinál, de nehogy már a többi jó legyen.

2014. okt. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb hozzá hasonló énekes alapból teljesen felesleges. Az ilyen Janicsák-Vastag Csabika-Radics Gigetta meg egyéb tehetségkutatós előadókból Dunát lehetne rekeszteni, ráadásul annyira ugyanolyanok, semmi egyedi nincs a zenéjükben, unalmasak, könnyen felejthetőek és mégis egyre több van belőlük annak ellenére hogy rohadtul nincs szükségünk minden évben egy újabb teljesen ugyanolyan énekesre, mint a többi. Értem én, hogy jó hangjuk van, meg biztos tehetségesek, de könyörgöm, ne csináljanak már még egy ugyanolyan zenét, amiből van már 20millió, és mindegyik egytől egyig fájdalmasan átlagos... Csak foglalják a helyet. Kétlem, hogy túl sok rajongójuk lenne, szerintem a legtöbb helyen maximum háttérzajnak jó a zenéjük, de még annak sem. Ennyi stílustalan embernek ne adjanak már zenélési lehetőséget. Menjenek el inkább dolgozni vagy tanulni valamit, aztán meg énekeljenek a zuhany alatt.
2014. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!