Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Janicsák Veca mikor fogja fel...

Janicsák Veca mikor fogja fel végre, hogy nincs szükség arra az okádékra, amit csinál?

Figyelt kérdés
A hangját szeretem és szerintem az egyik legszebb hangú énekesnő Magyarországon, ráadásul tisztán is énekel..DE. Mikor fogja fel végre, hogy nincs igény arra a f*sra, amit művel "zene" címszó alatt? Az új slágere is a Könnyek az esőben is dög unalmas. És emiatt nem is kérik fel sehova, ami érne is valamit pl. tavaly Radics Gigi-Oroszlán Szonja-Wolf Kati: A szív dala vagy most Gigi-Bereczki-Király testvéreknek az Álmodd meg a csodát c. dala a Játékkészítő c. darabhoz... Nem tűnik fel Vecának, hogy az ócska dalai miatt meg a slampos megjelenése miatt (szeptember 28-án a Városligetben a szív napján valami minősíthetetlen kinézettel jelent meg...) csak nulla, retkes kis falunapokra hívják meg?

2014. okt. 7. 16:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azért azt nem lehet mondani Vecára, hogy tucat. Hallgasd meg egy-két dalát, ami nem rádiós.. pl Szenvedély, Többet ér az aranynál, Prayer, Az igazi, Én várok rád. Ettől függetlenül ezek nem jó zenék, de nem is tucat dalok, az tény.
2014. nov. 3. 11:49
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

A kérdésben még okádéknak nevezted, amit csinál.

Hol itt a logika?

2014. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az hogy egyedi (nem tucat) még nem jelenti azt, hogy jó is. Szerintem sz*r, amit csinál, de nem tucatdalok.
2014. nov. 5. 10:32
 14/16 anonim válasza:
100%
Abszolút nem értem a felháborodásod. Oké ez a te véleményed, mindenkinek más ízlése van. Ha meg nem tetszik egy szám vagy egy előadó akkor nem hallgatod és kész.
2014. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is: Ha "retkes" falunapokra hívják meg abban szerintem semmi gond nincs.Amúgy nem azért hívják őt,mert ő a legolcsóbb! Ha a legolcsóbbat szeretnék hívni akkor a faluból előbányásznának valakit és feltolnák a színpadra minimális pénzért.Azért hívják őt,mert ő miatta többen látogatnak ki a rendezvényre! Egyébként nem ő az egyetlen a mai magyar zenei piacról aki bevállal ilyen fellépéseket.Nem kezdhet mindenki nagy koncerttel meg teltházzal.

Másodszor:Magyarországon tehetségesnek számít és többre is vihetné mert több van benne! A dalai se rosszak...

Szeretnének sokan arra a szintre jutni mint egy Janicsák Veca színtű előadó!

2015. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tudod, a retkes falunapokra ugyanúgy elment az Edda, az Apostol, Kovács Kati, Csepregi Éva, Szűcs Judit, L.L. Junior és Rúzsa Magdi is, csak hogy párat említsek, úgyhogy ezzel kicsit most kapufát lőttél. Vecának a hangját ezer közül felismerném, de nem azért, mert szar vagy mert gáz, amit csinál. Attól, hogy te nem szereted, más még szeretheti.

Ha te valóban odaböfögted neki a hülyeségeid, akkor miért rinyálsz itt? Mert nyilván nem az a valóság, hogy neki is feltetted a kérdéseid.

Ha ismernéd őt, akkor tudnád, hogy mi az oka annak, hogy nem folyik a csapból is. :)

Kíváncsi vagyok, hány Veca ellenes kérdést tettél még fel az oldalon, mert tuti, hogy mind tőled származik.

2022. máj. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!