Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 50-80 ezer forint között...

50-80 ezer forint között milyen gitárt vegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, hogy kényelmes legyen rajta játszani (pl. ne kelljen túl sok erőt kifejteni húrok lefogásához) 2. gitárom lenne, most egy Squier Bullet stratom van, de kezd már tönkremenni. Squier affinity straton, vagy telén gondolkoztam, erről vélemények? Inkább lazább zenét szeretek játszani, nem zúzdát.

2014. okt. 11. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen árkategben és erre a felhazsnálásra valami komolyabb Squert vennék. Amelyik megtetszik, azt ki kell próbálni, látatlanban, vagy képeken nem lehet megmondani, hogy neked mennyire lenne kényelmes.
2014. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézz körül a Vintage márkánál.
2014. okt. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gordonid válasza:
Attól függ, hogy hány éve és hogy milyen szinten játszol. Lazább számok között is több fajta van: klasszikus, blues, de én még a rock'n'roll-t is ide sorolnám. Persze ez ízlésenként is változik.(pl. Yamaha ill. Fender) Ha nylonhúros én a Valenciát javasolnám, bár ez egy 30-40 ezres gitár, de 50-60 ezres minőség. Fémhúrosból szen'tem a fenderek viszik a pálmát, nekem Fender cd60-om van, a honlapon 55.000, de ha odafigyelsz, a western-gitárját (amit az imént említettem) már megveheted olcsóbban is.(de főleg használtan) Ebből a kategóriából hosszas keresés során sem találtam, csak 130-140 ezerért ozzá hasonlót. Elektroakusztikusból a Fender cd60ce-t javasolnám, a kategóriában olcsó, de mégis egy tök jó gitár, ezenkívül még a Johnson-t is javasolnám, király elektronika, csak fel kell turbózni, csiszolni, és koncertezni is mehetsz vele. Solo és Rock'n'roll gitárt nem ajánlok, de kommentbe légyszi ird le, hogy milyen számokat akarnál rajta játszani.
2014. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebből a kérdésből, hogy sikerült leszűrni, hogy akusztikus gitárt keres, mikor rohadtul nem?
2014. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem figyelnek, nem olvassák végig, csak örülnek, hogy elmondhatják a véleményüket...
2014. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

5 éve vettem kb a gitárt, de sokáig nem játszottam rajta. Tudásom mondjuk közepesnek :D. Akkordozni tudok, egyszerűbb szólókat is eljátszok, de igazából nemrég kezdtem el komolyabban venni a gitározást. Blues, rock&roll számokat is játszanék rajta, de igazából minden amihez kedvem van. Ja és egyébként én elektromos(szólógitárt) keresek.

2014. okt. 14. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Vintage-ből van mindenféle alapmodell, Les Paul, SG, Strat, Tele. Az áráért jó választás ebben a kategóriában.
2014. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Èn egyértelmûen Yamaha Pacificát javasolnék, ebben az árkategoriában a vezetô helyen van. Kezdô gitárnak mondják,ami haladó szinten van. Bátran ajánlom, nézz körül a neten, millió infót találsz róla.
2014. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!