Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem lehet bizonyos...

Miért nem lehet bizonyos videoklipeket feltölteni a Youtubera?

Figyelt kérdés

Van pl. 2 kedvenc videoklipem, az egyik X-Perience A Neverending Dream, a másik Seal Future Love Paradise, mindkét szám a 90-es évekből való. Mindkét előadótól vannak fent official videoklipek, de ez a kettő video sehol se látható YouTubeon. Gondoltam akkor felteszem őket, de ezt az üzenetet kaptam amint felraktam őket: Your video is blocked globally.

Miért? Ha ugyanakkor audio változatban meg meg lehet hallgatni őket, eredeti klippel együtt meg miért blokkolják? Még csak nem is mostani dalok.

Nem lehet valahogy kijátszani hogy fel lehessen tenni?



2014. okt. 12. 19:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy ha mondjuk Audacityben állítok egy leheletnyit a hangmagasságon? Vagy a képi résszel van a probléma?
2014. okt. 12. 19:48
 2/4 anonim ***** válasza:

A hang- és képfile-ról sok esetben ujjlenyomat-file-t készítenek, és az új feltöltésekkel összevetik. Ha azonos, nem engedik megjelenni. Ez azért lehet, mert az eredeti videóklip fel van töltve a youtube rendszerébe, de privátként.


Kijátszani: próbálkozhatsz, de mivel folyamatosan fejlesztik a hangfelismerőt is, nehéz kijátszani. Pl. tévéműsort levideózva is felismeri, milyen zene megy a tévében...

2014. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szoktam olyan változatokat látni, hogy a videoklipnek a tükörképe van fent.

Vagy pl. ennek a számnak meg a hangmagassága lett megemelve, de abszolút nem lehet észrevenni, én is úgy jöttem rá, h szintizés közben bekapcsoltam Youtuberól a klipet - és hoppá a két hangmagasság nem egyezik, nem az eredeti audio van a kliphez Tarja oldalán. Azért majd kísérletezek a feltöltéssel, vannak dalok amiket muszáj közkinccsé tenni. :)

Bár nem tudom kit zavar ha fent van egy klip, tudtommal azért készítik a klipeket, az reklámozza az albumot és az előadót.

2014. okt. 13. 10:59
 4/4 A kérdező kommentje:

Na igen a link... hangmagasság módosítással. :)

http://www.youtube.com/watch?v=9hmzR1CKGtA

2014. okt. 13. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!