Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Másoknak is ilyen a schecter...

Másoknak is ilyen a schecter hellraiser c7 típusú gtár nyaka? (többi lent)

Figyelt kérdés
a minap vettem észre, hogy a fent említett típusú gitárom nyakának hátulján a nyak "tövében" azaz a testhez közelebbi részén, van egy kis bemélyedés, és nem tudom hogy ez az én hangszerem "hibása" vagy minden modellt így készítenek, hogy ott le van szűkítve a nyak, hogy mondjuk könnyebb legyen a felső tartományokban játszani. ha ez esetleg csak az én hangszeremnél van így, akkor ez utalhat bármilyen hibára ami befolyásolná esetleg a gitár hangját, a nyak pontosságát stb? A mellékelt képen látható, hogy pontosan mire is gondolok, hol kell keresni az említett szűkítést a nyakon. Kép: [link]

2014. okt. 14. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy a Sweetwaterről leszedett termékfotót csatoltál, ami jó sötét, és abba belemaszatoltál, marhára nem lehet tudni, miről beszélsz.

Miért nem a saját gitárodat fotóztad le, mi értelme volt annak, hogy a te problémádat egy hivatalos termékfotó alapján próbálod bemutatni?


Megnéztem a neten található képeket a gitár nyakának hátuljáról, és semmiféle bemélyedést nem láttam, mindenhol egy folyamatosan emelkedő ívben csatlakozik a testhez.


Küldj egy fotót a sajátodról, ami mutatja, mi is a bajod vele, aztán beszélhetünk róla.

2014. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azért nem a sajátomat fotóztam le mert épp hangszerésznél volt beállításra, és nem a mellékelt képről kértem hogy döntsék el hogy van-e rajta vagy nincs, hanem azt kértem, hogy akinek esetleg van ilyen gitárja, vagy módjában áll megnézni, az legyen már szíves és nézze meg hogy a "maszatolt" részen nála is le van - e szűkítve a nyak.
2014. okt. 15. 18:23
 3/9 A kérdező kommentje:
hibának biztosan nem hiba, csak érdekel hogy minden darab ilyen-e vagy csak az enyémben lett vmi "elrontva " a gyárban
2014. okt. 15. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Majd a hangszerész megmondja.

Egyébként - mint említettem . csak rá kellett volna kereseni, a neten tucatnyi kép van róla, egyiken se látható semmi fura bemélyedés szerintem.

Mindenesetre hatékonyabb, mint arra várni, hogy majd valaki épp ilyen gitárral rendelkezik és olvassa a kérdésedet. :)

2014. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
énis utánanéztem, kerestem neten képeket..azáért ennyire hülye csaknem vagyok..de azokon a képeken nem látható a bemélyedés, viszont ugyanolyan távolról, amilyen távoli képek vannak fent erről a gitárról (legalábbis a kérdéses részéről) az én gitáromon se látszik semmi
2014. okt. 16. 00:32
 6/9 A kérdező kommentje:
ogazából ez nem is nagyon láható a gitáron inkább csak tapintható
2014. okt. 16. 00:36
 7/9 A kérdező kommentje:
*i
2014. okt. 16. 00:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor alighanem kapott egy ütést és benyomódott.
2014. okt. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem is ütés volt, csak megnyomta valami. Mittudomén, alákerült valami kemény dolog a tokban, stb.
2014. okt. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!