Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek mi a véleménye, tudom...

Kinek mi a véleménye, tudom hogy egy már közel sem új témát feszegetek, de én mint a Guns N' Roses hatalmas és elkötelezett rajonója még mindig kiváncsi vagyok arra hogy másoknak mi a véleményük a bandáról?

Figyelt kérdés

első szempnot: több ízben is előkerült már az a felvetés, hogy a guns Mindig is Axl pusztításainak nyomait viselte, amik egyre nagyobb méreteket öltöttek, és ezek kicsúcsosodásai a tagok folyamatos váltakozásai, és egyesek szerint a folyamatos kiforratlanság, amit mindig a stíluselemek megváltoztatása, és az albumok folyamatosan, az AFD óta tartó gyengülései fémjeleznek

2. szempont: maga Axl személye, ami gyakorlatilag tökéletesen illeszkedik egy ilyen nagyszerű együttes imidzséhez, mint a botrányok folyamatos forrása, és a személy akiről nem tudni, milyen nagyszabású történések kiváltója lesz még az elkövetkezendő időszakokban, egyszersmind az igaz ősrock alapító-atyja. Hogyan vélekedtek róla?

harmadik szempont, és azt hiszem talán az első szempont amely végett most hozzátok kérdést intézek: , és ez nem más mint a ominózus, évtizedes és több mint tízmilliós project, ami szintúgy borzolta a kedélyeket, váltott ki meghökkenést, csodálatot, sikert és igencsak változatos kritikákat: a 2008-as Chinese Democracy. A vélemények igencsak megoszlanak az album jellemzése során, de én arra vagyok kíváncsi hogy ti hogy értékeltétek, méltónak találtátok-e a GN'R örökség elsőszülött fiát elődjeihez, és hogy van-e olyan dal róla ami igazán megfogott titeket, vagy pont ellenkezőleg, megrökönyödést vagy méltatlanság érzetet váltott ki.

Ha esetleg van még más hozzáfűzni valótok, azt is szívesen venném!


2012. jan. 14. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a chinese dem. egy teljesen átlagos rock album... olyan semmilyen. a régi guns király volt, de ahogy axl viselkedik, párszor énis ráborítottam volna egykét asztalt..
2012. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Waff ***** válasza:
Megse mertem hallgatni még igazán a chinese democracy-t.Féllek a csalódástól :D Mondjuk a "this is love" tetszik.Amúgy véleményem szerint ez már sosem lesz igazi g'n'r.Slash és Izzy nélkül nincs Guns :)Kérdésre válaszolva nem méltó az új album a régi Gunshoz,sokkal nagyobb durranás és leendő örökzöld rock slágerek kellenének h legyenek rajta,s sztem ilyenek nincsenek a chinese democracy-n.A Guns 1993-ban megszünt és többé nem lesz.Maradjon meg egy legendának az emlékezetünkbe :)
2012. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, az az igazi felállás volt, és az jó is volt úgy, de nem sírhatunk mindig a régiek után, természetesen túl kell tenni magunkat rajta. A mostani felállásról elég sok szakvéleményt olvastam, de valahogy még sehogy sem ütötte meg a fülem, hogy valaki őket skandálta volna. Nyilván való hogy Axl nagybácsi egy szóra kicserélné a banda valamennyi tagját, de tudja hogy már nem játszhatja az annak idején még rá illő, lázadó szerepet, és ezért nyilván próbált kicsit változtatni. Mindezek ellenére vannak tehetséges fiúk az új felállásban is, csak nyilván nem tudnak az élre törni, egy ilyen fejes mellett. Amúgy én nekem nincs sok rossz szavam a Chinese Democrecy-ra, én többnek tartom mint egy középszerű alkotás, már elég sokszor meghallgattam ahhoz, hogy az összes számban megtaláljam azt, ami gondosan el van rejtve benne, azontúl hogy a hangszerelés sem rossz szerintem. Az énekre nyilván semmilyen panasz nem lehet, sőt még egy újabb lírai dal is bekerült, ami szerintem méltó örököse a November Rain-nek, és az Estranged-nek, és ez a This I Love, ezenfelül még néhány kifejezetten megkapó dal is, mint pl: I.R.S, There Was a Time, If The World, Chinese Democracy vagy Better. Egyszóval nekem teljesen beleillik a diszkográfiába, mint egy Axl szólóalbum, amibe besegítettek egy kicsit a haverok :D
2012. jan. 16. 17:59
 4/8 Krisz971 válasza:
Én is nagy GN'R rajongó vagyok de én egy kicsit csalódtam ebben az albumban.A banda akkor volt a legjobb, amikor még az eredeti felállásban voltak.Kezdtem hiányolni Slash szólóit miután kilépett.De szerintem is nagyrészben Axl miatt hagyták el a bandát.Nem oda akarok kilyukadni, hogy Axl rossz ember, hanem hogy ezt helyenként ő rontotta el.
2012. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez tagadhatatlanul Axl hatása, ő utált ki mindenkit a bandából, de én még erre sem mondanék egy szót sem, ha legalább Slasht ne üldözte volna el azzal, hogy gyakorlatilag leminősítette azokat a gitártémákat, amikkkel később az ennek hatására kivált Slash szólólemezként hatalmas sikereket és hírnevet szerzett magának. Ez volt az a híres nevezetes Snakepit, ami szerintem nem érdemelte volna meg azt a "kritikát" amivel Axl illette. Slash helyében én sem maradtam volna.
2012. jan. 18. 23:21
 6/8 Waff ***** válasza:

I met an old cowboy

I saw the look in his eyes

Somethin' tells me he's been here before

'Cause experience makes you wise

I was only a small child

When the thought first came to me

That I'm a son of a gun and the gun of a son

That brought back the devil in me....jeááááááááh :)))))

2012. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úúúúúúúúú de nagy szám :DD hát igen, ez még a klasszikusok nagydobása volt, feledhetetlen és örök sláger!!!!! :D
2012. jan. 21. 11:31
 8/8 Waff ***** válasza:
Hát igen :) Axl akármilyen is,de a hangja...hát nem tudom kihez hasonlítani...egyszerűen fantasztikus :)
2012. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!