Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hangszóróhoz forrasztott...

Hangszóróhoz forrasztott hangfalkábel. Valaki találkozott már ilyennel?

Figyelt kérdés

Az a kombóm fej részéből kifutó hangfalkábel nem jackel megy a hangszóróba hanem hozzá van forrasztva. Meg lehet oldani valahogy, hogy a hangszóró és a fejrész között legyen 2 jack csatlakozó: tehát:

fej--jack. jack.--hangszóró

(műterhelés bekötése céljából)



2014. okt. 17. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszönöm és hogy? házon belül szeretném megoldani amire van is lehetőség mert kb befér a cucc a hangfal alá

de nem nyomna ki magából túl sok hőt? arra gondoltam, hogy így be tudnám kötni csak nem vagyok biztos magamban azért kérlek titeket, tehát: fejrész->(másik hangfalkábelen kábelen át)->műterhelés ,from amp'--,to speaker'->a hangfalhoz forrasztott kábel

2014. okt. 17. 17:28
 3/12 A kérdező kommentje:
*( másik hangfalkábelen át)
2014. okt. 17. 17:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Kell barkácsolni egy jack aljzatot a kombó hátuljára hangfalkimenetnek, hangszórókábeleire meg forrasztani egy jack dugót.

A műterhelést meg nem kell beszerelni a kombóba, bőven elég rátenni a tetejére.


Nem nagy munka, de ha egyáltalán nem értesz hozzá, akkor nem különösebben javaslom, veszélyes is lehet csöves cuccokba nyúlkálni, meg el is szúrhatod.

2014. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem köszönöm. milyen szakember tudná ezt megcsinálni? kb mennyiért? van körülöttem aki tud forrasztani stb. de inkább mennék biztosra
2014. okt. 17. 17:35
 6/12 anonim ***** válasza:

Bárki, aki foglalkozott már elektronikával, tényleg nem kell nagy szakembernek lenni hozzá, de ha nem fogtál még pákát sem a kezedben nem javaslom. :)

Hangmester fórumon pl van Barkács topic, ott kérdezősködhetsz pl.

Milyen erősítőről lenne szó?

2014. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
(én írtam az előző kérdést amiben a műterhelést javasolták) Marshall DSL-40 még mindig az a bajom, hogy nem dolgozik rendesen, nem tudom kihajtani, hogy igazi marshallosan torzítson ezért szeretném bele a műterhelést
2014. okt. 17. 17:41
 8/12 A kérdező kommentje:
szabadtéren már egyszer meg tudtam szólaltatni nagy hangerőn és egyből másként szól, viselkedett pont úgy ah szeretném
2014. okt. 17. 17:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Ehh... Reménytelen. :-)
2014. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:D miért?
2014. okt. 17. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!