Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 180w hangszóróhoz 170w erősítő?

180w hangszóróhoz 170w erősítő?

Figyelt kérdés
Szeretnék kettő 6x9-es ovált a kalaptartóra amelyek egyneként 180w teljesítményűek. Találtam hozz egy erősítőt ami jó áron lenne, de 2x170w 4 ohm és nem tudom, hogy ez nem lenne-e túl erős hozzá? Nem akarom széthajtani, csak normális zenehallgatásra kellene, de szubot nem szeretnék. Szerintetek?
2014. júl. 28. 15:14
 1/6 dirtboy ***** válasza:

kisebb erősítővel hamarabb meghal egy hangszóró mint nagyobbal.

ennek az oka a torz jel,egy kisebb erősítő hamarabb kezd torzítani mint egy erősebb.

egyébként van olyan az erőn szabályozó,a bementi érzékenységet állítod /level input,gain/,ha ezt lentebb tekered lényegében csökkented az erő teljesítményét,szóval pláne nem kell kétségbe esni.

másik hogy ezek a maximum adatok,tehát csutkára tekerve talán tud az erő annyit,gondolom nem csutkán fogod hallgatni a zenét.


kíváncsiságképp,pontosan melyik erő és melyik ovál az amit be akarsz rakni?

2014. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :) sal wrx 4060 és sal xpro3-69

sajnos erre van pénz, még erre sem igazán de még meg tudnám oldani :) house zenét hallgatok és blues-jazz dalokat, átlag zenélésre kell, hogy ne csak az első 2 plédoboz erőlködjön :)

2014. júl. 28. 15:37
 3/6 dirtboy ***** válasza:

hu

erre inkább csak annyit mondok hogy ezt az erőt újonnan véletlenül se vedd meg nem hogy szándékosan,valami 22-23ért vesztegetik pedig annyiért már erősítőt is kapsz nem csak egy SAL-t.

én pl 30ért excursion hxa-45öt vettem /használtan,1,5éves hibátlan/ picike és nagyon erős valamint high-end minőségű.

2014. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10ért használtan sem éri meg? :D
2014. júl. 28. 17:26
 5/6 dirtboy ***** válasza:

10ért kéne boltban árulni


10ért már jobbat veszel használtan kis méretű erőkből bár nem tudom hogy nagyobb nem jöhet e szóba de itt van pár

pl

[link]


[link]


itt a pioárára érdemes rákérdezni

[link]


új hangszóróból 10ért megint csak van a saltól jobb vétel /bár a somogyitól csak jobb vétel lehet mivel az az alja/ pl

[link]

2014. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) megkérdezem szerintem a 350w-osat meg megpróbálok keresni a közelben mac ovált :)
2014. júl. 29. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!