Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedves gitárosok! Szeretnék...

Kedves gitárosok! Szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan kell összerakni egy egyveleget?

Figyelt kérdés

Alap egyszerűbb dalokból pl. : nirvana smells like a teen spirit, meg valamelyik AC DC, talán green day. Meg, hogy hogyan kell úgy összerakni hogy egybe jo legyen.

Az is jo lenne ha tudnátok ajánlani, mert most nem sok minden jutott eszembe:-D



2014. okt. 17. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
ha a gitár szólamra alapozva akarod összerakni akkor nem lesz nehéz dolgod és ahogy leírtad így sorba jó is lesz pl nirvana elején ugye van ez a tipikus akkordozás na pl eljátszod egy darabig a számot és mikor visszatérne ugyan ehhez a részhez akkor kb a közepénél pont beillene egy ac dc highway to hell riff ott ugyan ez oda meg valahova bevarázsolsz a riffbe egy american idiot ot nem tudom hogy csak gitárral játszod vagy zenekarral de könnyen megoldható de neked kell kihallanod hogy hol illik bele :) remélem érthető ahogy leírtam :)
2014. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem olyan dolog amire van egy konkrét mód... sokféle képpen össze lehet kombinálni 2-3 számot.

próbálkozhatsz úgy, hogy úgy kapcsolj össze 2 számot, hogy az első riff azzal az a hangal végződjön, amivel a második kezdődik.. vagy pl ha dobossal játszol (vagy összevágod a dob backing tracket) akkor amikor a dobon hasonló részt játszanak, akkor váltod át a számot.

De nézegess videókat mashupokról, aztán azokból meríts ihletet.

2014. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítsègeteket amikor kiírtam a kèrdèst utánna rögtön el is kezdtem csinálni ès igazából tènyleg úgy volt, ahogy leírtátok ami egymás után jól hangzott, meg keresgèltem ès találtam jó pár számot amit feltudok majd mèg használnin. Mèg nincs kèsz de hamarosan meg lesz! Kössz a segítsèget! ;-)
2014. okt. 23. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!