Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet így elektronikus zenét...

Lehet így elektronikus zenét csinálni?

Figyelt kérdés

Az FL studio meg az egyébb szarok túl idegenek nekem. Szerintem amit ezekkel lehet csinálni az nem is zene. Én zenélni akarok nem kockulni. Ez így nem élvezet. Szóval lehet úgy,hogy van egy szintetizátorom,azon játszom le az összes dolgot külön-külön,aztán összerakom valahogy?

Értelmes válaszokat kérek.



2014. okt. 18. 06:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, "FL stúdióval meg egyéb szarokkal". Az, hogy te nem tudsz bennük összerakni zenét, nem a programot minősíti feltétlenül. Az egyik ilyen egyéb szar például a Cubase, abban tuti, hogy meg tudod csinálni, de Fruityban is. Az egy más kérdés, hogy ha nincs legalább egy Korg Triton szintű szintid, lakodalmas paraszttechno lesz belőle. Sok szerencsét ezzel a hozzáállással a zenéléshez!
2014. okt. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, természetesen. Érdemes egy jobb minőségű (250 E feletti) digitális szintit / munkaállomást venned (hogy komolyan vehető legyen a zene alapja, a basszus, dob stb.), lehetőleg arrangerest vagy szekvenszerest (azaz kísérőautomatikásat); meg egy virtuális vagy olcsóbb, de nem gagyi valódi analóg kisszintit (a jó hangminőségű szólókhoz, leadekhez), mint pl. egy Mininovát, Korg Minilogue-t, Virust vagy ilyesmit; illetve érdemes lehet venni egy szekvenszert is (200 E ft.). Természetesen nem kell mindent egyszerre, elég mindezt 3-5 év alatt megvenni.


Kell továbbá egy nagyon jó hangkártya a felvételhez, ami alkalmas zenéléshez. Ez ügyben a számítógépboltban klell felvilágosítást kérni.

2018. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!