Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az első számú kedvenc Zene...

Mi az első számú kedvenc Zene stílusotok?

Figyelt kérdés

Mért pont az?

Mire gondoltok mikor hallgatjátok?

Mennyire szeretitek azt amit hallgattok? :)



2014. okt. 23. 00:24
 1/6 anonim válasza:
13%

Rap/hip-Hop

Egyszerűen ez áll hozzám a legközelebb...

Attól függ... van amit csak meghallgatok, van amit át is érzek, és ha átérzem, megértem a mondanivalóját, akkor az jó zene. :)

2014. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy kedvenc igazából.

Eléggé hangulat függő.

De leggyakrabban mostanában a DSBM érdekel, mert meg tudja mutatni, hogy mi az igazi fájdalom. Van amikor meg teljesen egyedi és kellemes zeni részletek találhatóak benne.

Előtte főleg a Gothic/Doom/Symphonic metált keresgéltem.

De ez nem jelnti azt, hogy más stílust ne hallgatnék.

2014. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rock, azon belül is főleg bluesos vagy funkys irányvonal, de rock n rolltól egészen a trash metálig szinte bármit szívesen hallgatok. Egyszerűen ez tetszika legjobban, nem tudom megmagyarázni. Hogy mire gondolok? Ez nagyon erősen az adott daltól függ, nem pedig a stílustól. Természetesen nagyon szeretem, különben nem hallgatnám, ezeknek a zenéknek a hatása miatt kezdtem el gitározni, aztán később sorba jöttek más hasonló hangszerek is (basszusgitár, ukulele).
2014. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Indie pop. Ettől nyugszom meg, és terjed rajtam át mindenféle érzelem. Felemelő hallgatni.
2014. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
liquid drum and bass, ambient
2014. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Post-hardcore. Falling in Reverse. Nincs náluk jobb, minden nap hallgatom öket! Nagyon, nagyon szuperek! Egyébként hallgattam már más post-hardcore együttesektöl is zene számokat, de azok nem tetszettek annyira, úgyhogy talán inkább csak az együttes miatt szeretem ezt a stílust.
2014. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!