Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tud fordítással és...

Flormar kérdése:

Valaki tud fordítással és magyarázattal szolgálni Jay-Z Izzo (H. OV. A) számát illetően? Azt értem, hogy ezek mind az ő nevei, de ezt pontosan miből vezeti le? Mit jelent a refrén?

Figyelt kérdés

Egyébként a teljes fordítás érdekelne, de főképp a refrén: www.dalszovegeim.hu/dalszoveg/jay-z-izzo-hova-zeneszoveg

Annyira nem értem ezt a szlenget, de nagyon köszi a válaszíróknak:)



2014. okt. 25. 03:37
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat, (H.O.V.A.), Így helyes:)
2014. okt. 25. 03:42
 2/4 A kérdező kommentje:
naaa, valaki, légyszi:)
2014. okt. 25. 15:38
 3/4 anonim válasza:

The song's lyrics "H to the izz-O, V to the izz-A" use the -izzle language code to spell out HOVA. which refers to a pseudonym given to himself ("Jayhova") for his self-proclaimed status as the god of MC's, a reference to Jehovah.

-wikipédia

2014. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, ezt én is megtaláltam, meg még hasonlókat is:)

igazából a pontos magyar fordításra lett volna érdekes, de szerintem ez lefordíthatatlan, max értelmezhető.

2014. okt. 26. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!