Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Justin Bieber mikor fog megbukni?

Justin Bieber mikor fog megbukni?

Figyelt kérdés
Gaga is egy hatalmasat bukott a legutolsó lemezzel! a következő Justin lesz?

2014. okt. 26. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit mondasz. Alapból Gagát én tehetségesebbnek nevezném Justinnál, bár egyiket sem szeretem. És az is érdekes, hogy azt mondod, bukott, mert én nem is tudom, melyiknek hány lemeze van. Egy rossz lemezzel még túl lehet talán élni. De tény, hogy Bieber nem lesz Tom Jones korú énekes soha.
2014. okt. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gaga nem bukott meg de ne zavarjon.. :D Ő a legsikeresebb énekes 2014-ben, az összes koncertje telt házas lett.

Justin viszont már rég megbukott :D

2014. nov. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lady gaga megbukott! Míg az első lemeze 15 millió példányban kelt el, addig az utolsó album 2 és fél millánál áll 1 év után!
2014. nov. 1. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Justin Biebernek több olyan lemeze is van milliónál van csak! És neki összesen nincs 15 milliós eladása, Gagának meg egy lemezzel van már ennyi. :D Szóval ha Gaga megbukott akkor Justin már triplán is :D
2014. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Justin Biebernek több olyan lemeze is van 2 milliónál van csak
2014. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Lady gaga megbukott! Míg az első lemeze 15 millió példányban kelt el, addig az utolsó album 2 és fél millánál áll 1 év után!"


az ilyen kommentektől tudom a hajamat tépni. először az a 15 millió az első lemeze ÉS az utána következő EP-je összesen (ep = középlemez) vagyis a The Fame és a The Fame Monster összesen számolva. a legutóbbi lemeze (azóta jött ki egy új, közös jazz albuma Tony Benettel) az ARTPOP már 1.5 milliónál van ami szerintem szép eladás mostanság mikor a torrent uralkodik :) és még sorolhatnám az érveket miért nem bukott meg :D


amúgy Justin tényleg megbukott

2014. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

LOL

Az ARTPOP hogy tartana csak 1.500.000 eladott példánynál?? :D Már több mint 3.000.000-t eladtak belőle. :)

2014. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!