Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik beszólnak arra, amit...

Akik beszólnak arra, amit mások hallgatnak, azok ezt élvezik? Vagy miért jó ez?

Figyelt kérdés
Nem, nem egy One Direction/ JUstin Bieber-rajongó kis csaj vagyok, úgyhogy aki ezért jött, csalódni fog. Régebbi rock zenéket hallgatok, és azt vettem észre, hogy az emberek olyan zenészeken is fogást keresnek, akiken tényleg keresni kell. Úgy értem minden bandával kapcsolatban el lehet mondani valamit, ami valakinek nem tetszik, de nem minden van annyira szem előtt, néha azt érzem, az emberek kifejezetten keresik az alkalmat, hogy beszóljanak egymásnak. A Justin Bieberre való beszólások is zavarnak, hiába nem szeretem, mert legtöbbjüknek égvilágon semmi köze a zenéhez.
2014. okt. 27. 23:42
 1/4 harmincharom ***** válasza:
Túlnyomóan él bennük egoista énjük, ezért fel akarják hívni magukra a figyelmet az ócsárolással, esetleg az adott csordaszellem mintaképét követve teszik ezt, hogy érezze magát valaminek/valakinek:)
2014. okt. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát de csordaszellemre is olyan esetben tudok hivatkozni, amit divat leszólni. De ha egy együttes például nálunk nem is igazán ismert, vagy ilyesmi, annak minek kell beszólni? Ha beszélgetek valakivel, és ő elmondja, hogy neki ez nem tetszik ezért meg azért, az teljesen rendben van. De a szándékos beszólogatás az zavar. nem is feltétlen rólam van szó, csak úgy a világban általában.
2014. okt. 28. 01:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csinálják, hogy tele legyen a gyakori ilyen kérdésekkel.
2014. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát jó.
2014. okt. 28. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!