Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Imádok énekelni sok mindenki...

Imádok énekelni sok mindenki mondja hogy mennyire jó a hangom, szerintetek lenne értelme elindulni az x-faktorban jövőre?

Figyelt kérdés
kb 8 éves korom óta énekes akarok lenni énektanárhoz is járok de nagyon izgulós típus vagyok, valahogy le lehet győzni a lámpalázat?

2014. okt. 28. 14:42
 1/7 anonim válasza:
Szerintem rossz hangod van. Csak azért mondják hogy jó hangod van, mert meg akarnak fektetni. Inkább tanulj varrónőnek.
2014. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon kérlek normális válaszokat adjatok 18/L
2014. okt. 28. 14:46
 3/7 anonim válasza:
Ez azért rossz kérdés, mert ha én azt mondom hogy igen, vagy hogy nem, az nem jelent semmit. Ha el akarsz indulni, akkor indulj el. Nem kell itt kérdezni.
2014. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy így nem lehet megítélni, de van valami módszeretek a lámpaláz legyőzésére?
2014. okt. 28. 14:53
 5/7 anonim válasza:

Sok ember szeret énekelni, de ez miért ok, hogy induljon is egy versenyen?

Mert én pl. nem szeretem hallgatni azokat akik szeretnek énekelni. Egészen más, ha valakinek van valami mondanivalója, üzenete. Akkor már az sem nagy baj, ha nincs jó hangja. .....a kedvencem az, mikor valaki azért akar vonaglani egy lopott számmal színpadon, hogy azembereket boldoggá tegye!

2014. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lámpaláz ellen két dolog van. Ezt apukám mondta nekem, aki zenész.

1. Alapos felkészülés : apukám mindent ezerszer elgyakorol, mielőtt színpadra lép, így jelentősen lecsökken a tévesztés esélye.

2. A rutin:

2014. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) majd meglátom mit tehetek
2014. okt. 29. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!