Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Le tudnátok nekem fordítani...

Le tudnátok nekem fordítani ezt a dalszöveget?

Figyelt kérdés

Closet full of secrets and skeletons awakes but nothing's trueI used to own a castle now it's boxes that I

have to move Right here in the darkness there's nothing left for me to do It's easier to run away but today Today we got to Cast the shadows out from sight A final stand a shouting cry All the wrongs now turned to right So fight the past Take back the night And call upon the torch tonight To bring out all the ghosts to light Because at last we have to go it's time To take back the night Bridges burned and broken on different sides we start a new Being chased by monsters to face head on or be consumed Reaching out for something grasping on to nothing to lose Paybacks left too long unpaid but today Today we got to Cast the shadows out from sight A final stand a shouting cry All the wrongs now turned to right So fight the past Take back the night And call upon the torch tonight To bring out all the ghosts to light Because at last we have to go it's time To take back the night. A válaszokat előre is köszönöm, a google fordító hívei kíméljenek ha szeretnéd tudni mi a dal írj privátot.



2014. okt. 29. 16:18
 1/6 A kérdező kommentje:
true I used*
2014. okt. 29. 16:20
 2/6 anonim válasza:
Ki/Kik éneli/k??
2014. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] itt van a videó captainsparklez rakta ki de TryHardNinja énekli
2014. okt. 30. 07:58
 4/6 anonim ***** válasza:

A szekrény tele van titkokkal és a csontvázak ébren vannak, de semmi sem igaz. Nekem volt egy kastélyom, most dobozolba költözöm. itt a sötétségben semmi nem maradt nekem, hogy megcsináljam. Könnyebb elfutni, de ma, ma van még egy dobásunk az árnyéban, figyelők nélkül. Utoljára üvöltve sírunk.

Minden rossz jóra fordul, küzdj a múlttal. Hozd vissza az éjszakát és gyújtsd meg a fáklyát ma, hogy elűzd az összes szellemet a fénnyel. Mert a végén mennünk kell, itt az idő, hogy visszahozzuk az éjszakát. A hidak felégtek és töröttek különböző oldalakon, mi újat kezdünk. Szörnyek üldöznek, hogy elfogyasszák a fejünket (?). Elérünk valahova, kapzsik vagyunk, hogy semmit se veszítsünk. Visszafizetjük ami kifizetlen, ma. Ma van még egy dobásunk az árnyékban, figyelők nélkül. Utoljára üvöltve sírunk. Minden rossz jóra fordul, küzdj a múlttal. Hozd vissza az éjszakát és gyújtsd meg a fákját ma, hogy elűzd az összes szellemet a fénnyel.

/// Elnézést ha egy mondat értelmetlen lett, nem vagyok anglisztikás, de a szöveg is sántít néhány helyen ^^ 13/L

2014. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*dobozokba
2014. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2014. okt. 31. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!