Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudnék bariton gitárnyakat...

Hol tudnék bariton gitárnyakat venni?

Figyelt kérdés

Gitárosok segítség!

Most 25.5 inch hosszú nyak van a gitáromon és szeretném lecserélni egy 27 inches bariton nyakra. 7 húros gitárt nem szeretnék, mert a 6 húrost jobban szeretem. És úgy tudom, hogy létezik 6 húros bariton is, a neten néztem mindenhol, de sehol sem találtam ilyen nyakat. Hol tudnék venni vagy csináltatni?



2014. nov. 1. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért itt kérdezősködsz, miért nem egy hangszerésznél?


[link]

2014. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Szóval nem is nézted a neten. Nem értem, minek kamuzni?


Ezeket 10 másodperc alatt meg lehetett találni.

2014. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen szánalmas, hogy ennyire képtelenek vagytok a neten a legegyszerűbb keresést is elvégezni, vagy lusták hozzá.


[link]


[link]


[link]


Tele velük a net.

2014. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Igazán kíváncsi lennék, mi a fenére kerestél, ha ezek közül egyet se találtál...

2014. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hangszerfórumokon néztem, és köszönöm
2014. nov. 1. 20:27
 6/11 A kérdező kommentje:
Jah és csak magyar oldalakon
2014. nov. 1. 20:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Oké, de Magyarországon sajnos mindenből jóval kisebb a választék, a baritone cucc meg kifejezetten ritka dolog.


Manapság már bárki vásárolhat könnyedén netről, vagy a német/angol eBay-t, vagy a Rockinger német céget ajánlom (annak a linkjét meg is adtam), mert ha az USA-ból jönne, annál drágább a szállítás, meg vámot és ÁFÁt is kell fizetni rá.

2014. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mégegyszer. Mondjuk elég drága egy bariton nyak, ennyiből már Whammy pedált is tudok venni
2014. nov. 1. 22:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Hm.. hát akkor vegyél whammy pedált bariton nyak helyett. Végülis ugyanaz, jó lesz az.
2014. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel meg egy-két hangszerészt?
2014. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!