Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek azok a bandák. ,?

Melyek azok a bandák. ,?

Figyelt kérdés

Szóval melyek azok a

a) rock

b) metál

bandák, amiket a legtöbben ismernek?


ezt úgy értem, hogy ugye általában sokan megkérdezik, hogy milyen zenét hallgatsz, mik a kedvenc bandáid...stb.

És ha azt mondod hogy rock és felsorolsz pár bandát azt nem biztos hogy mindenki fogja ismerni (főleg ha nem mainstream bandákat hallgatsz)

ugyanez a metálnál.


Én death/gothic (és néha black) metált hallgatok és ha valakinek elkezdeném sorolni, hogy Novembers Doom, Evanescence, Dying Wish, Poisonblack, Scar Symmertry, My dying bride, Saturnus, Christian Epidemic, Cradle of Filth, Entwine, Charon....stb.-t hallgatok akkor tuti hogy hülyén nézne rám és a felét se ismerné.

Szóval csak kíváncsi vagyok hogy melyik/ek az/azok a bandák amiket a legtöbb átlagos ember és a legtöbb rocker/metálos is ismer.

(ja igen, nem azért kérdezem, hogy aztán én is azokat mondjam ha kérdezik.. ez csupán kíváncsiság)


Előre is köszi a válaszokat :D



2014. nov. 4. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

az a baj, hogyha én is kimondom, hogy a Scorpions a kedvenc bandám, akkor nagyjából csak az idősebbek értik, hogy jaaa azt én is szeretem :D

de ha azt mondom, AC/DC, METALICA, GUN'S ROSES, Edda, Omega, akkor mindenki ismeri :D

2014. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ :D és igen.. én egyébként sem szeretem ezeket mint AC/DC, Metallica...stb.

de amiket hallgatok azt meg 10-ből 9-en nem ismerik és csak hülyén néznek :DDD

2014. nov. 4. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:

bár ez NEM mérvadó, ha a fészbúk oldaluk tetszikelését nézzük a legnépszerűbb rock/metal bandák:

1. Linkin Park

2. Metallica

3. Green Day

4. Paramore

5. Evanesence

6. System of a Down

7. Slipknot

8. Avenged Sevenfold

9. Korn

10. Disturbed

2014. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a Ramones-t, Tankcsapdát, Pokolgépet, Depressziót, Aerosmithyt is sokan ismerik. (persze egy elvetemült Sakira imádónak hiába kezded ezeket sorolni, max csak a Tankcsapdát ismeri)
2014. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát jól van, akkor max. nem fogja érteni amit beszélek :DD
2014. nov. 5. 17:23
 6/6 BVB.army ***** válasza:
slipknot, bring me the horizon, black veil brides, ramstein, metallica, nirvana, guns n roses, metallica, green day, blink 182, ac dc, iron maiden stb... :D
2014. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!