Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pozitív gondolkodásról szóló...

Pozitív gondolkodásról szóló rap (vagy hip-hop? ) számot hallottam valamikor a Class fm-en. Mi lehet ez? Nem mondták be az előadót és a címet sem.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett a szövege, nem az a káromkodós rap volt, hanem kifejezetten felvillanyozó mondanivalója volt.

2014. nov. 8. 23:13
 1/4 anonim válasza:
Nos, én leginkább a wellhello - rakpartot tudom elképzelni. Ne haragudj, ha nem ez lenne :)
2014. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ez volt! Arról szólt, hogy mindenféle apró dolog milyen boldoggá tehet, pl. a "neved a sikeres vizsgalapon" (most csak ez jutott eszembe, de nagyon sokat soroltak fel), meg hasonlók, de nagyon jól fogalmazták meg, és tényleg jobban érzi magát az ember, miután meghallgatta.
2014. nov. 10. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Kowalsky meg a Vega, akik ilyen pozitív számokat szoktak énekelni. bár az ő műfajuk az pop rock.
2014. nov. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ~Thuglife~ ***** válasza:
ajánlom, hallgass bele pár Day zenébe, lehet hogy nem az, amire gondoltál, de nem veszítesz vele semmit! :)
2014. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!