Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen midi controllert vagy...

Milyen midi controllert vagy dobpadot vegyek rock vagy metal zene készítéséhez otthonra, különböző szoftverek segítségével (ezdrummer, daw szoftverek) dob hang előállítására? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
sajnos rendes dobszerkó kizárt nincs elég hely meg hangos lenne, olyan 20-30ezer körül lenne jó

2014. nov. 13. 05:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy M-audio Trigger Fingert használtam, az biztos, hogy azzal jól lehet. De amúgy ha ezDrummer, akkor talán érdemesebb egy MIDI billentyűvel operálni, csak arra kell figyelni, hogy NE legyen kalapács-mechanikás, mert egyrészt nehéz, másrész meg kinyírod a C-t meg a D-t a lábdobbal és a pergővel :) Egyébként Superior Drummer 2 rulez, hajtja az ezdrummer dobszerkóit is. Egyébként ha dobverővel akarsz operálni, akkor Yamaha DD55 (vagy valami hasonló, pedállal).
2014. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is valamilyen billentyűsre gondoltam, azok közül melyik márka vagy típust érdemes venni?
2014. nov. 13. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Abban nincs tapasztalatom sajnos, nekem egy kalapácsos CME-UF8 van, de az most kezd szép lassan széthullani.
2014. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy olcsóbb jó minőségű: Novation Launchkey 25/49/61
2015. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani a billentyűzetet mint dobpadot is :D FPC a plugin neve, alapból benne van az FLben
2016. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!