Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sokan mondják hogy Michael...

Sokan mondják hogy Michael Jackson a pop királya. De az már a múlt, szerintetek ki most? Én David Guettára szavazok.

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha David Guetta számodra popkirály, akkor rossz az ítélőképességed, igen szerintem is Guetta a király, de nem a popban, hanem a house zenében! :) Legjobb popzenész előadó Jason Derulo... ;)
2014. nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
1-es vagyok de Derulonál sosem volt jobb Micheal Jackson ugyanis ő nem király volt, hanem legenda!!!!!! :)
2014. nov. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ki ez a Jason Derulo? Sose hallottam róla, ráadásul feka is.
2014. nov. 14. 19:12
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Mert Jackson nem volt az,sőt genetikailag néger is volt,hiába fehéredett ki.... :D
2014. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Michael Jackson meghalt de magával vitte a pop királya titulust is , a zenéjével stílust teremtett előadásaival sosem látott tömegeket vonzott a koncertjeire. Lemezeladásai addig és azóta sem látott magasságokba törtek. Mai napig ő a legtöbbet díjazott előadóművész és a guiness rekordok könyve szerint a valaha volt legsikeresebb előadóművész. nincs énekes ebben a században akit ne inspirált volna Michael Jackson zenéje és munkássága.
2014. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy ez mar a mult? Michael orok es soha senki nem fog a nyomaba erni. Nincs olyan, hogy uj Pop Kiralya, csak Michael van. O marad a Pop Kiralya orokke. A mai zeneszek a kislabujjaig se ernek, szoval szerintem ezt a kerdest inkabb hagyjuk.
2014. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Új Pop Királya nem lesz egyhamar, aki itt bárki is hasonlítja a mostani előadokhoz egy kicsit is, egyszerűen nincs tisztában mit leművelt a 80as 90es években ezért a címért.
2015. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen Michael meghalt,de még mindig ő a pop királya. Senki nem tud még a nyomába érni se. David hozzá képest sehol sincs,mert Michael egy legenda nagyon sokan imádták és még a mai napik is szeretik engem is beleértve. Ezzel nem Davidet akarom lekategorizálni,de na...ne hasonlítsuk már össze a két embert. Michael amelett hogy a popp királya volt és elképesztően jól csinált mindent,egyszerűen a zenéi megunhatatlanok,egy nagyon jó ember volt. Önzetlen jó lelkű és egy nagyon szerény ember. Szóval Michael volt és Michael is lesz a popp királya! ❤❤
2015. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Szerintem se lesz még egy pop királya ebben az évszázadban legalábbis. A felnőttek és a rádió tovább adja a mai gyerekeknek ezt a csodát, és aki megszereti az továbbadja a következő évtized gyermekeinek. Persze a rádió egyszer már nem fogja MJ dalait játszani de nekünk megmarad és tovább adhatjuk az utókornak, de addig is élvezzük ki. :)
2015. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, már ne is haragudj, de eléggé h*lye vagy, mert ez nem így működik. Ezek az emberek jók a maguk módján de egyik sem mérhető össze Jacksonnal! Ő volt, van és lesz a pop és a zene és az emberek királya.
2016. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!