Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Srácok! Nektek tetszik ha egy...

Srácok! Nektek tetszik ha egy lány rockos? Mármint bandás pólók stb.

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

én rockerféleség vagyok (mármint bandás pólóban meg sötétebb cuccokban járkálok szegecseg és halálfejek nélkül), és teljes mértékben lesz.arom, hogy tetszem-e a fiúknak avagy sem... majd úgyis találok egy olyan fiút, akivel egy hullámhosszon vagyunk, vagy elfogad.

szerintem a többi rocker lány is így van ezzel, vagyis nem azért öltözködnek úgy, ahogy, hogy elnyerjék egy srác tetszését (zárójelben: az pózerség lenne)

remélem kielégítő volt a válasz.

\m/

2014. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz, én lány vagyok, de azért írok véleményt.

Jómagam is a rockzenét szeretem, de a bandás pólókat igénytelennek tartom. Ha ki akarom fejezni, miért/kiért/milyen stílusért vagyok oda, akkor úgy öltözködöm.

Nem felveszek egy pólót, amire rányomták a banda képét, hanem inkább átveszem a banda öltözködési stílusát, hisz az tetszik nekem. Nem egy nyomtatott tornapóló.

2014. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én se azért öltözöm úgy hogy elnyerjem egy fiú tetszését, csak kíváncsi vagyok hogy ez bejön-e a fiúknak :D
2014. dec. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!