Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találhatnék kottákat?!

Hol találhatnék kottákat?!

Figyelt kérdés
Kottákat keresnék, zongora kísérettel. Nagyon örülnék vmi normális oldalaknak, és a magyar még jobb lenne. Előre is köszönöm:)
2010. jan. 29. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyarul nem tudok ilyen oldalt.


Viszont írd be a keresőbe, hogy "free sheet music" és szemezgess az eredmények között. Így se lesz könnyű dolgod, előre megmondom.

2010. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont az előbb akartam én is feltenni egy ilyen kérdést. :)

Viszont én közben találtam egy angol nyelvű oldalt, magyart sajnos én se tudok, mert amik nekem kellettek azok nem voltak.


ShareSheetMusic.com ezen regisztrálni kell, de van egy pár kotta

Meg tényleg írd be angolul amit az első válaszoló írt, akkor is kiad néhányat biztos.

2010. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

www.free-scores.hu

elég sok kotta van, de legalább ki lehet választani a hangszert, a stílust, és pont azt is hogy szóló hangszeres darab legyen, kíséretes, vagy kamarazene.. érdemes megnézni:D

2010. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. nagyon kedvesek vagytok:)
2010. jan. 30. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!