Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történt Deuce-al?

Mi történt Deuce-al?

Figyelt kérdés

Hali!


Azt tudom, hogy a Hollywood Undeadből Deuce kikerült már nem is olyan régen. A kérdés az lenne, hogy mi történt? Magától met el, vagy tényleg kirúgták? Miért és melyik 2 HU tag verte később meg?



2014. nov. 23. 20:57
 1/5 anonim válasza:
Azt hiszem hogy azert lepett ki mert neki nem tetszett az a stilus iranyzat ami felé haladt a banda. Megverni pedig szerintem egyutt vertek meg mert olyan mergesek voltak ra amiert kilepett
2014. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én sem tudom pontosan, meg igazából senki, de azt mondják, az úgy volt, hogy Deuce kicsit többet lógott a kelleténél a Nine Live-osokkal, másik verzió, hogy túl sok zsét akart, és tán Johhny tette ki a bandából. Nem tudom igaz e. Aztán egy buliból kijövet J-Dog és Johnny kapta el, de a többiek is ott voltak, és jól megrángatták, az biztos... Valami rendőrségi ügy is akart lenni a dologból, de azt nem tudom, mi lett a vége. Most hogy ebből mi igaz, mi nem, azt nemigen mondta senki meg. Szóval, én is csak azt mondom amit hallottam... Senki nem támasztott alá és nem is cáfolt semmit.
2014. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kirúgták...

Nem hinném hogy zenei eltérések lettek volna, miközben Deuce írta az egész Swan songs albumot!

És elméletileg az és lehet a dolog mögött, hogy J3T elvette a jogokat Deucetól, hogy az ő ne kapjon a zséből, nem Deuce akart többet...

2016. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azért az új album a Day of the dead szerintem eléggé eltér már a swan songstól például.
2016. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen, a Day of the dead nagyrésze inkább pop rock, mint rap rock.

Dannyvel a banda puhánnyabb...

2016. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!