Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rendeltetek már külföldről...

Rendeltetek már külföldről gitárt?

Figyelt kérdés
Ha rendeltetek már külföldről gitárt, akkor meg tudnátok mondani, hogy honnan? Vagy esetleg tudnátok ajánlani egy olyan külföldi boltot, ahonnan olcsóbban lehet beszerezni gitárokat? Nagyon tetszenek az esp ltd-k, de az olcsóbb modellek annyira nem nyerték el a tetszésemet, az ebayyel meg az a gond, hogy nagyon drága a behozatal.

2014. nov. 23. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Az nem az eBay problémája, hanem attól függ, honnan rendeled.

Ha mondjuk a német ebayről, vagy az angolról, máris nem olyan drága.

Amúgy meg ha nem ebayről rendeled, hanem webshopból, akkor is drága lesz. Sőt.

Csodák nincsenek.

2014. nov. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem onnan van 1 kivételével mind és igazábol mindegyik boltrol vannak vélemények és külföldön pl Anglia erre nagyon is adnak nem szórakoznak se pénzel se hangszerrel csak hogy érzékeltessem a dolgot itthoni árak szerint 500 000 gitárt hozattam és biztonságban gond nélkül ideért
2014. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én inkább ebayről szoktam. Általában olcsóbb, mint a webshopok, ráadásul egy csomó webshop szintén elad ebayen és ha már egyszer regisztráltam, egyszerűbb.

Persze Magyarországon lehetőleg EU tagországból ajánlott, különben kapásból 30%-al drágább lesz a vám és ÁFA miatt.

2014. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!