Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » EBAY :megéri erről az oldalról...

EBAY :megéri erről az oldalról rendelni? Sokba kerülhet a szállítás, mivel külföldről hozzák? Rendeltetek már innen?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 21. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem megéri. a szállítás van, hogy ingyenes, mindenhova le van írva. rendeltem már többször is, elégedett vagyok vele.
2013. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megéri, én sokszor rendelek innen, most épp piercinget szeretnék. Itthon 1290 ft egy darab, ebayről kapok 16-ot 800 ft-ért és ingyen kihozzák. De oda van írva, nagyon sok terméknél van ingyenes szállítás.
2013. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is csak ugyanazt tudom mondani, mint az előttem lévők. én rendszeresen rendelek, néha sok idő amíg kihozzák, de megéri, mert sok dolog sokkal olcsóbb mint itthon egy boltban.
2013. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!