Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Steel acélbeté...

Rékcsi kérdése:

Mit gondoltok a Steel acélbetétes bakancsokról?

Figyelt kérdés
Sok mindent hallottam róla, általában azt, h rossz, pogóba nem jó, hamar tönkre megy stb. Viszont én teljesen beleszerettem egy kék koptatott Steelbe. Akinek van tapasztalata meg tudná mondani, h milyen választás lenne mindennapos használatra, koncertre, fesztiválra?

2014. nov. 28. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Megoszlanak a vélemények róla. Nekem is sokan mondták, hogy nem ajánlják, de vannak akik meg vannak elégedve vele.

Nekem jelenleg 20 soros Steel bakancsom van, de nem panaszkodhatok rá :)

2014. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 15 soros, fekete van..

Tavaly decemberben rendeltem, elég aktívan használtam (értsd: munka, suli, szabadidő, koncertek)


Mindkét bakancsnak a külső része az acél után nem sokkal (ahol hajlik) kilyukadt, azon kívül, egy kis kopás az orrokon, de azon kívül nincs baja..csak a lyuk az oldalán, ami így, hideg időre, eléggé...kellemes.

2014. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem semmi negatív tapasztalatom nincsen vele. Viszont szerintem nagyon kényelmes bárki bármit mond. Fekete 10 soros
2014. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is 10 soros van, nincs vele semmi bajom. Nyilván azért vigyázni kell rá, és akkor nem lesz semmi vele.
2014. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!