Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A summer-ben a gitár hang...

A summer-ben a gitár hang eredeti vagy efekt?

Figyelt kérdés
Calvin Harris Summer című szában a végén a gitár hang eredeti vagy csak DAW? csak kíváncsiságból :)

2014. dec. 1. 16:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Azt se tudod mi az a DAW...
2014. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Dehogynem Daw: Digital Audio Workstation programok amivel zenét lehet szerkeszteni pl: Fl Studio, Logic Studio, :P
2014. dec. 1. 16:20
 3/22 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy DAW-vel veszik fel, lehet valód hangszer is meg szofverszinti, vagy sampler...

Megpróbáltam belehallgatni, de olyan borzalmasan unalmas és idegesítően gagyi szám, hogy nem sokáig bírtam, de semmi gitárszerűt nem hallottam benne azalatt a 10-15 másodperc alatt, amit beletekertem a végébe.

2014. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én semmilyen gitárt hallottam. Pedig végig szenvedtem az egész számot.

Bocs de ez nem az én stílusom nekem is túl gagyi.../:

2014. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én is bele hallgattam és semmi gitár nincs benne. Szerintem nagyon gagyi szám de ha neked tetszik hallgasd nyugodtan.
2014. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szerintem Jó szám! és 295 millió halgató sem kevés, De kinek mi Egyébként 2:50-nél van. ha valaki tudja léci írja le :)
2014. dec. 2. 17:36
 7/22 anonim ***** válasza:

Ja, az a négy darab egyforma torzítós gitárhang?


Mivel ez az egész zene számítógépen készülhetett copypaste-el, biztosan nem igazi gitáron játszották, de az lehet, hogy samplingelt hangot használtak. De akár szoftverszinti is lehetett.

Ennyiből nem igazán lehet megállapítani szerintem.

2014. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi! :) ,Egyébként mi nem tetszik Calvin Számaiban? ti milyen stílust szerettek? :)
2014. dec. 2. 17:52
 9/22 anonim ***** válasza:
Monoton, fantáziátlan töcc-töcc. Tipikus számítógépen előállított valami, ami számomra kimondottan idegesítő.
2014. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a legjobb Dj, de kinek mi én például utálom a rap összes formáját illetve a rockot sem bírom 1-2 kévétel van köztük Maroon5 és Rammstein de mondjuk ilyet hogy Mr.Busta,50 Cent, utálom Szóval ki mit szeret és akinek a száma 1,5 millo lájkot kapott Lásd Summer annak szerintem jó számai vannak EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM a választ meg köszönöm.
2014. dec. 2. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!