Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Acélbetétes bakancsot a...

Acélbetétes bakancsot a rockerek, punkok, gothok is szoktak hordani, vagy csak a skinheadeknél szokás?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Én főleg metált hallgatok de rendszeresen hordok 20 soros acélbetétes bakancsot.
2014. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, persze, sőt szoktak a kőművesek, lakatosok, vízvezeték szerelők és az esztergályosok is.
2014. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Középiskolában volt egy rocker osztálytársam és folyton acélbetétesben volt.
2014. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Metálos vagyok,és egy 10 sorosat hordok.
2014. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki gitároszenét szeret, és/vagy tetszik neki.
2014. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem Martensem van, ami "eredetileg" skinhead cipőnek számít (én goth vagyok), bár manapság nem muszáj egy szubkultúrába tartoznod, hogy bakancsot hordhass.
2014. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hordok

21/punk

2014. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
14 soros roosterem van / 18F punk
2014. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10 soros Undercovert hordok, és rocker vagyok.


/van egy olyan gyanúm hogy azt hiszed hogy a skinheadek a cigányrugdosás miatt hordanak bakancsot. ez nem így van, nem sokkal hatékonyabb az acélbetétes rúgásnál mint egy cipő./

2014. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Rock/metál rajongó vagyok, de ez kívülről max annyiban látszik hogy nagyon kevés színes cuccom van, inkább fekete és fehér, de szemüveges vagyok rövid hajjal, ennek ellenére most tervezem egy acélbetétes bakancs megvételét, mert szerintem kib***ott jól néz ki :D úgyhogy szerintem az hordja akinek tetszik.
2014. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!