Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc számotok Selena...

Mi a kedvenc számotok Selena Gomez-től, Demi Lovato-tól, Miley Cyrus-tól, Jonas Brothers-től, Taylor Swift-től, Keisha-tól?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 17:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
53%
xD
2010. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Nem muszáj mindenkitől, csak ezek közül akiket szerettek.
2010. febr. 2. 16:31
 3/42 anonim válasza:
68%

Jonas Brothers- S.O.S. :D Am nem szeretem őket, de ehez a számhoz szép emlékek fűződnek *-* ;)

Taylor Swift - Our Song, Forever and alwasy, Should've said no, Tell me why, I'm only me when I'm with you, Hey Stephen xD Nah asszem ebből kiderült hogy hardcore Taylor Swift rajongó vok xD o.O <3

Ke$ha - Talán a TikTok, de annyira nem vagyok oda érte, a többieket meg abszolút nem birom

2010. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
79%

Taylor Swift - A Love Story

Miley Cyrus - Supergirl

14/L

2010. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
79%
nem igazán szeretem őket, nem az én stílusom, de Mileytől a seven things tetszik:)
2010. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
79%
Innen csak Ke$ha Tik Tok-ját bírom, meg Taylor You belong with me c. számot. Miley-t nem 1általán nem bírom, deh a Party in the USA száma tetszik. :$
2010. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
79%
basszus, ez milyen értelmetlen lett. xDD bocsánat, fáradt vagyok, azért remélem vágjátok miről beszélek itt össze-vissza. :D
2010. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
70%

Selena Gomez: Tell me something i don't know, Fly to your heart, Naturally♥♥ kedvenc énekesnőm Selz:)

Demi Lovato: This is me

Miley Cyrus: Best of both worlds, Rockstar, True Friend, Other side of me, Party in the U.S.A, 7 things, Breakout - Sok számot szeretek tőle de mivel sztem Selz hangja szebb, így csak 2. :)

Jonas Brothers: nem szeressem

Taylor Swift: Love story

2010. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
46%
mindegyik irtózatosan szar zenét játszik. ahhoz képest h ez is számítógépes munka. egy nagy rakás trágya az egész dizni. -.-"
2010. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
79%

Selena Gomez: The way I loved you, More, I won't apologize

Miley: Times of our lives, I look at you, Don't wanna be torn

Demi Lovato: Gift of a friend, Got dynamit, Believe in me

Jonas Brothers: Pushin' me away, BB Good

Taylor Swift: Love story, Fifteen, You're not sorry

2010. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!