Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15-19 évesek vmi jó könyvek?...

15-19 évesek vmi jó könyvek? (de ne ilyen kedvenc sztárom a jonas brothers) szal normálisakat. Ti miket szoktatok olvasni (ha olvastok)

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ha lány az illető akkor ajánlom a bad girl-t :)
2011. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rejtő szerintem minden korban vállalható, ifjúsági könyvek már nem igazán kelendőek, esetleg még a sci-fi-k és a képregények. A legismertebbek azok a tiniknek szóló könyvek amikből filmek is készültek, Harry Potter és társai.
2011. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Sárkánytan, kalózok, démonvadász, halottidéző, Diana Dorth könyvek, varázslatok, mágia, túlvilág, spiritualitás, misztikumok, gyógynövények, asztrológai, grafológia, UFOk.

Én a könyveim nagy részét itt szerzem be olcsón, ha van kifejezett kategória amit szeretsz kiválasztod, megnézed tetszik-e a borítója, hallottad-e már az író nevét, vagy tetszik a címe/sorozata.

book.hu polc.hu alexandra.hu antikvarium.hu bookline.hu regisztrálj és a kedvenceidet eltudod raktározni :D:D

2011. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Agatha Christie zseniális, de a történelmi regényeket is szeretem; most éppen egy 16. században játszódó krimit olvasok. Meg még odavagyok a klasszikus könyvekért, pl. Jane Austen vagy a Bronte nővérek.
2011. márc. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 haggyámán ***** válasza:
Valami hihetetlen jó könyv, öröm volt olvasnom. :)
2011. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 haggyámán ***** válasza:

Természetesen, csak a címet hagytam le. :-)

De most megejtem: Eric Knight: Légy hű magadhoz.

2011. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Da Vinci kód. Ha szereted a krimiket, akkor ez, mellé Agatha(ahogy előttem is írták) vagy akár választhatsz egy mindíg aktuális mestertől könyvet: Stephen, J.K. Rowling, Tolkien, Ott a dűne aminek számtalan része van. Akkor, Darren Shan, Ha pedig a szépirodalom tetszik, nézz körül a középiskolás kötelezők között, ott van pl. Faust,Dekameron,Tortuffe és satöbbi.
2011. márc. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
klasszikusokat sem árt kipróbálni, sci-fi-t is szeretem, horrort is.
2011. márc. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Búcsú a fegyverektől.Ernest Hemingway
2011. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
J.D. Salinger-Zabhegyező
2011. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!