Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a korombeliek...

Mit gondoltok a korombeliek zenei ízléséről? És az enyémről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 12 éves lány vagyok. Kezdem azt észrevenni hogy a velem egykorúaktól nagyon eltér a zenei ízlésem. Mintha az én fülem csak a hangszeres zenét fogadná be. Szóval az lenne a kérdésem hogy mit gondoltok ezekről a "techno" meg "pop" zenékről?

Most egy kicsit az enyémről:

Én leginkább post-grunge, hard rock, és hasonló dalokat hallgatok.

A kedvenc bandáim a Three Days Grace, Skillet, Papa Roach, Thousand Foot Krutch, My Darkest Days. 12/L



2014. dec. 6. 23:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azt gondolom, hogy hosszú távon kínzás lenne nekem, ha a te zenédet hallgatnám, és 12 évesen is az lett volna.


Mindenki hallgasson azt, ami neki tetszik, a zenének pont ez a lényege. Lehet jönni az ilyen ,,igényes zene" kijelentésekkel, meg ,,a mai zenék szörnyűek", stb.-kel, de a zene azért van, hogy örömödet leld benne. Fölösleges magadat másokhoz hasonlítgatni. Ha a kortársaid techno meg popszámokat szeretnek, akkor hallgassák azt. Amíg nem akarják rád erőltetni, addig nincs is semmi baj.

Az emberek hajlamosak elfelejteni, hogy ahányan vagyunk, annyi féle ízlés, de egyik sem jobb vagy rosszabb bizonyos szempontból a másiknál.


23/L

2014. dec. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Ügyes vagy, megkaptad a "te különleges vagy" sütidet, mehetsz aludni.
2014. dec. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ :)

Igen, azt tudom, hogy mindenki azt hallgat amit akar, de már rám is erőltetik. Nekem pedig ez kínzás :S

2014. dec. 7. 00:11
 4/27 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

Nem éppen ez volt a célom, hogy megkapjam a különleges jelzőt.

Szimplán annyi a kérdés, hogy NORMÁLIS VAGYOK-E, hogy nem állok be a sorba, hallgatni Justin Bieber zenére nyökögését.

2014. dec. 7. 00:16
 5/27 anonim ***** válasza:

Teljesen normális vagy :) Én punkot, rockot hallgatok, viszont bármit a magyar rappen és a nyálas popon kívül.. :)

Nyílj nyugodtan kicsit más felé is és ne elvből ne hallgass meg egy műfajt vagy éppen zenét :) Amúgy nyugodtan menjél aludni :D (18/f)

2014. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Jó tudni hogy vannak még itt hasonló zenei stílust kedvelő emberek is :D

Amúgy ha tehetném aludnék, de beteg vagyok, és nem tudok :S

2014. dec. 7. 00:33
 7/27 anonim ***** válasza:
Én is ott vagyok a rockerek listáján: Én inkább azt hallom másoktól, hogy Justin Bieber egy kis nem mondom ki, hogy kicsoda, meg hogy lejárt lemez. Szerintem jól döntöttél, hogy a pop zene helyett hard rockot hallgatsz, meg legalább nem azokat a félmeztelen idiótákat hallod nyögdécselni akik playback-ről játszanak leginkább, mint pl.: Miley. A hangszerről játszott zene mindig tisztább, és jobb is, mint a gépi zene.
2014. dec. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
El kell hogy szomorítsalak, de akármennyire is divat lett utálni Justin Biebert, nem véletlenül juttott el oda ahol van. Ő speciel még tud is énekelni. Mint ahogy Lady Gaga is. Azért jó étvágyat a sütidhez.
2014. dec. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Hát igen, én is ezekre "gépi zenékre" gondolok, és engem már kifejezetten idegesít ez az idióta nyikorgás, amit Bieber produkál. És ja, tényleg nem véletlen jutott ide: eladta magát a tinilányocskáknak, és most ül a babérjain nulla hanggal.

2014. dec. 7. 10:03
 10/27 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de miről beszélsz? Igazán kíváncsi lennék, hogy te mennyire tudsz énekelni. Fogadjunk hogy még a kiskecelányom se menne! Márpedig...


[link]

2014. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!