Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy a korombelie...

Miért van az hogy a korombeliek csúnyának tartanak de a felnőttek pl. szüleim szépnek tartanak? Akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Kaptam már azt is hogy szépfiú vagyok.

2014. júl. 15. 15:29
 1/7 A kérdező kommentje:
De azt hogy szépfiú vagyok nem a szüleim mondták.
2014. júl. 15. 15:31
 2/7 anonim ***** válasza:

A szépfiú és a szép fiú jelentése nagyon-nagyon más. Melyiket mondták.

Egyébként nem vagyunk egyformák, s ezért ugyanazt a személyt nem egyöntetűen ítéljük meg. Ez így természetes. Ettől vagyunk emberek.

2014. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy,de meglehet hogy a körülötted lévő korodbeliek ezekre a mai öhmm "divatot követő fiúkra" buknak,viszont ha te is ez a fajta vagy akkor igazán normális emberekkel lehetsz körbevéve ^^
2014. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Lehet, hogy valakinek tetszel, másnak meg nem. A korosztályodnak meg van egy szépségideálja, azt majmolja, amibe te nem férsz bele, aminek nem felelsz meg. Ettől még lehetsz szép is.

Inkább az a gond, hogy ha a szépségnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz.

2014. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A kor bölcsességgel jár együtt és komplexebb nézőponttal.

Más a jelentősebb egy 30 éves/40 éves/50 éves számára, és más a megkapó is, mint egy 10/20-on éves korosztálynak.

Az ember folyamatos változásban van. 30 évesen már baromira nem fog foglalkoztatni mások véleménye a külsődről, ha egyben tartod az egészséged és nem hagyod el magad.

(a férfi legyen az ördögtől egy fokkal szebb- nah ez erre a korra már áll, mert a belsőt jobban fogják értékelni, mint a külsőt )

Nyugi, az élet hoz mindent, csak tedd oda magad :)

2014. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van akinek a szemében szép vagy, van akinek a szemében csúnya. Mindenkinek más az ízlése. Ennyi.
2014. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 daisy. válasza:
A szépség relatív, drága.
2015. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!