Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az erősítőről? Fender FM 65 R

Figyelt kérdés
És ha tudtok jobbat mondani, akkor hasonló árkategóriában mit ajánlanátok helyette? Esetleg hasonló árkategória és nagyobb teljesítmény? Kisebb koncertekre elég?

2014. dec. 8. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 212R van, gyanítom, nem variálták nagyon az elektronikáját, és ha így van, akkor csak annyi a különbség, hogy 2 darab 12-es helyett 1 hangszóró van benne, és 2 szintű torzítás helyett 1 szintű. A 212R-t pedig tiszta szívemből tudom ajánlani jazztől death metálig bármire, nagyon sokrétű cucc, az, hogy széttapostam a foot controllerét pár év alatt, nem feltétlenül a cucc hibája. Érdemes elmenni meghallgatni a 65R-t.
2014. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
212r-em nekem is vn. A tiszta csatornája 10\10-én nekem,túl pattanós, ezen kívül egy nagyon jó gép. A viszonyítási alapom pedig laney supergroup100,jcm800 LS, Regent, és társai.
2014. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te kitekerted 10/10-re a 212r-t? :) Én egyszer mertem megcsinálni kalandvágyból, füldugóval :)
2014. dec. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden erősítőmet maxon használom. Nagy hangerőkhöz vagyok szokva. Meg 100w feletti csövesekhez.
2014. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cudos :)
2014. dec. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!