Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok nekem együtteseket...

Tudnátok nekem együtteseket ajánlani?

Figyelt kérdés

Sok kedvencem van, többnyire rockot és metalt hallgatok. Sőt, szinte csak azt. Néhány nagy favoritom:

Iron Maiden, Sodom, Kreator, Lost Society, Road, Depresszió, 3 Inches Of Blood, Slayer, Cannibal Corpse, Sabaton, Faith No More, In Flames, Amon Amarth, Arch Enemy, Death, Pantera...stb.:)

Előre is köszönöm!

15/L



2014. dec. 10. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Az Amon Amarth a kedvencem de írok párat:Morbid angel,Nile,Ensiferum(aki szereti a pagant és a viking témájú dolgokat az szeretni fogja),Vader, Disgorge, Vulvectomy, Devourment,Visceral disgorge,Devour the unborn,Kraanium,Behemoth,Marduk,Gorgoroth.

2014. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon koszonom, ezek kozul csak a Behemoth-ot ismertem!:))
2014. dec. 11. 20:02
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Linkin park.korn.system of a Down.slipknot.black veil brides.bring me the horizon.asking Alexandria.AC/DC.Metallica
2014. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Ja és bullet for my valentine✌
2014. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit,majd azért írd meg ha tetszett valamelyik csak hogy tudjam más is szereti ezeket az együtteseket. :)
2014. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejön a Cannibal Corpse, akkor ezekkel is megpróbálkozhatsz: Stages of Decomposition, Dragging Entrails, No One Gets Out Alive, Exhumed, Defeated Sanity, Abysmal Torment, Guttural Slug,Guttural Secrete, Gorgasm, Blood Erection, Pungent Stench, Vital Remains, Flesh Consumed, Mortician, Dying Fetus, Aborted, Skinless, Impaled, Coprocephalic, Deranged, Machetazo, Heisenberg, Cranial Osteotomy, Human Rejection, Cattle Decapitation, Amputated, Putrid Pile, Sadistic Butchering, Craniotomy, Brain Drill, Animals Killing People


Mivel írtad a Sodomot, a Slayert, és a Kreatort, még ezeket ajánlom: Morbid Saint, Toxic Holocaust, Exumer, Municipal Waste, Razor, Vio-Lence, Mörbid carnage, Dark Angel, Disaster, Hellcannon, Assassin, Forbidden, Vendetta (a német), Exodus, Nuclear Assault, Living Death, Suicidal Angels


Még néhány extrém zenekar, ami talán bejönne: Bathory, Venom, Midnight, Mayhem, Ouroboros, Gorefest, Six Feet Under, Bolt Thrower, Obituary, Obliveon, Thy Light, Nocturnal Depression, Bestial Mockery, Napalm Death, Terrorizer


És egy-két kevésbé extrém előadó: Mudvayne, Orchid, Scorpions, Electric Wizard


Szólj, ha kell még! :D 16/f

2014. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fuhaaa, nagyon koszonom, neked utolso valaszoo!:)) Masodik, khmm, pont ez lett volna a kerdesem, lenyege, hogy ne mainstream bandakat ismerhessek meg.:) Illetve oket mindet ismerem es nem is igazan kedvelem oket. de koszonom neked is.
2014. dec. 12. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mainstreamet akarsz, akkor én is a pagan/folkot ajánlom. Ha gondolod írok pár együttest a műfajból.
2014. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Havok, Death, Dark Tranquillity, Amorphis, Hexen :D
2014. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
SKILLET
2014. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!