Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől van, miért nem bírom...

Mitől van, miért nem bírom kiénekelniii? ·^·

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, benne az énekkarba, és a tanár szerint a többiekhez képest jó hangom van. Ez volt hatodikig. Ezévben még nem kellett énekelni, de bír az énektanár (mókamester vaok :) ) szal bízik bennem. Karácsonyi koncertre gyakorlunk és borzalmasan érzem magam :(. A baràtnőim akik szintén énekkarosok már majd' elérik a szopránt, én meg azt veszem észre, hogy nem bírom kiénekelni a megfelelő hangot, és próbákon is már szinte tátogok, mert félek hamis lesz. Mitől lehet? Már kezdek mutálnii vagy miiii??? Nem akaroom. Már a Pásztorok pásztorok is magas :'(

2014. dec. 11. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfazas,megerőltetes?
2014. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a pásztorok pásztorok tényleg magas :DD amúgy képzeld nekem meg egyre jobb hangom van :D
2014. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A lányok is mutálhatnak. Pl az osztálytársam (lány) fél év alatt szopránból altba került. Szólj a tanárodnak csak kitalál valamit.
2014. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hosszúhajú ***** válasza:
valóban a lányok hangja is változik, sőt, gyakran a hangfekvés is. Én általánosban alt voltam, fősulira szoprán. Ha meg rágörcsölsz, még nehezebb. Ezen kívül persze lehet rossz légzéstechnika, a rossz hangképzés, nem megfelelő beéneklés, vagy nulla beéneklés, nem melegedtek be a hangszálak, izgalom, vagy tényleg hangterjedelmi változás. Én újra felméretném, valóban bizti szoprán vagy-e még?
2014. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia én is 13 éves vagyok, énakkarba járok, és nekem fél év alatt mélyűlt a hangom. Kb. pont akkor kezdődött amikor írtad a kérdést. Sokat csúszkáltam, és nem tudtam normálisan énekelni, és majdnem mindig be voltam rekedve. Én szoprán voltam, és pár hónapja amikor még tartott ez a folytonos berekedés, azt hittem kénytelen leszek átmenni altba, de most már nem rekedek annyiszor, és a hangom méllyülése ellenére hál' istennek még mindig szoprán vagyok. Persze ez mindenkinél más. Kívánom neked ha szoprán szeretnél lenni akkor maradj is az :)
2015. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!