Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudom hogy nehéz kérdés de...

Tudom hogy nehéz kérdés de érdekelne a véleményetek, melyiknek van nagyobb rajongó tábora: rock vagy elektro?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 18:52
 1/4 Thurston ***** válasza:

Elég nagy baromság szeritnem így választani. (Illetve mindenképpen szűklátókörűség.)


Én például elektrót is hallgatok/csinálok, meg metált is. Csak a popzenét nem szeretem, egyik műfajban sem. Valaki meg simán hallgatja a Metallica szintű popzenéket, és azt gondolja, hogy az töbebt ér, mint a Lady Gaga, csak mert gitárral csinálják. Fura dolog.

2010. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szívemből szóltál. :D
2010. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen a rocknak
2010. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az elektró az elektronikus zenének egy alágja, a rocknak pedig több száz alstílusa van. Így biztos, hogy "rock" zenét többen hallgatnak.


Ha úgy kérdezted volna, hogy elektronikus zenét, vagy rock zenét hallgatnak többen akkor annak több értelme lett volna. :D

2010. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!