Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Geryon gitárokkal van valakine...

Geryon gitárokkal van valakinek tapasztalata? Jó gitárok?

Figyelt kérdés

Nézegettem gitárokat, de nem nagyon hallottam még erről a márkáról, viszont jónak tűnik.

4-5 ezerrel drágábban viszont van egy Cort is, ami elég ismert név, ezért nem tudom melyiket vegyem meg :)


Geryon :


[link]


Cort:


[link]



2014. dec. 13. 19:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Bocs, ugyanazt linkeltem be másodszorra.


Cort :


[link]

2014. dec. 13. 19:56
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miből állapítottad meg, hogy jónak tűnik?

Egy darab 330x480 pixeles képből és egy 6 soros leírásból, amiből három sor olyan információt tartalmaz, ami a képen is látható és semmi konkrétumot nem ír?

Az összes, amit tudni lehet róla, hogy a test hárs, a nyak juhar és ragassztott, oszt jónapot.


Amúgy totál noname márka.

2014. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is hiányolom a leírást, abból gondoltam csak, hogy jobb lehet, mert azért mégsem tartozik a legolcsóbbak közé, játszottam már 18.000 Ft-os "alap" gitáron, na pont ezért akarok kicsit drágábbat venni.


Előző gitárom Eko volt 44.000 ft, és nagyon jól szólt, pedig az sem egy nagy márka ( ha jól tudom, nem vagyok annyira jártas benne :) )

2014. dec. 13. 20:14
 4/13 Laci7 ***** válasza:
72%
Szia az a helyzet ,hogy erről a Geryon márkáról nem hallottam de elég szép ez a Les Paul. A Cort viszont elismert márka közép kategória nekem is Cort van és szépen szól.De a 2 gitár között nagy különbség van,mert a Geryon bluesos-rockos gitár a Cort meg metálosabb.
2014. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát úgy látom tényleg elég noname szegény, bár lehet, hogy attól jó :).


Soundstation-ökről esetleg tudtok jót vagy rosszat mondani ? :)


[link]


Ez van még olyan árkategóriában, de SS-öm sem volt még :(

2014. dec. 13. 20:32
 6/13 Laci7 ***** válasza:
31%
Szép ez a Soundsation annyira nem rosz márka de a Cortnak nagyobb neve és tekintéje van,de amúgy szép gitár ez is.
2014. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nekem inkább metalra kellene, úgyhogy lehet ezzel ki is ejtettem a Geryont... Cort szagot érzek :D
2014. dec. 13. 21:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Árban ez a legalja kategória. Szóval minőségre elég kétséges.


Az Eko egy meglehetősen nagy múltú olasz gitárgyárt, 1959 óta készít hangszereket, nem nevezném noname-nek.

2014. dec. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt a Soundstation-t nem igazán ajánlanám. Gagyi kínai Floyd ROse van rajta, egy normális Floyd többe kerül, mint az egész gitár.
2014. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaid :) Minden esetre bemegyek kipróbálni, remélem lesz mindkettő helyben, és hangzás alapján döntök
2014. dec. 14. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!